Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
TEKLİF BİLGİLERİ

TEKLİF TARİHİ : 14.09.2009

SİGORTALI : OSMAN KARAKAYA

KULLANIM TARZI : TİCARİ

ARAÇ MARKA : OPEL COMBO 1.3 CDTİ CİTY PLUS

ARAÇ MODELİ : 2007

ARAÇ DEĞERİ : 23.900,00 YTL

PLAKA :

KOLTUK SAYISI : 1+4

ANKARA SİGORTA

TEMİNATLAR

Çarpma , çarpılma yanma , çalınma ü

Sigara ve benzeri zararları ü

Yetkili olmayan kişilerce çekilme ü

Deprem ve yanardağ püskürmesi ü

Sel / su baskını ü

Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri ve Terörizm ü

Enflasyon ü

Eskime Payı Düşmeme ü

Asistance ü

Hasarsızlık İndirimini Koruma Teminatı

MUAFİYETLER

Deprem Sigorta bedelinden %80'e %20 koa

Sel Muafiyet Uygulanmamaktadır

Beher Hasar Muafiyet Uygulanmamaktadır

İHTİYARİ MALİ MESULİYET

Şahıs Başına Bedeni 10.000 YTL

Kaza Başına Bedeni 30.000 YTL

Kaza Başına Maddi 10.000 YTL

FERDİ KAZA

Ölüm / Sakatlık 5.000 YTL

İNDİRİMLER

Hasarsızlık İndirimi 0%

PEŞİN PRİM 1.160,38 YTL

VADELİ PRİM 1.218,15 YTL

ÖDEME ŞEKLİ %25 Peşin+5 Eşit Taksit

TEKLİF NUMARASI 11716147

TEKLİF GEÇERLİLİK TARİHİ Teklif tarihinden itibaren 7 gün süre ile geçerlidir.

Not:Sigortalı adayının poliçenin düzenlenmesi talebi ardından vadeli poliçelerde peşinatın, peşin poliçelerde ise poliçe priminin tamamının ödenmesi ardından teminat başlayacaktır *Aracınızda, araç orjinali dışında radyo-teyp, araç kiti, çelik jant, alarm vs. bulunuyorsa markasını ve bedelini bildiriniz.Ek teminatın bildirilmemesi durumunda, aracın orjinalinde bulunmayan aksamlar için teminat verilmeyecek ve hasar durumunda ek aksam ile ilgili maddi zarar sigorta şirketi tarafından tazmin edilmeyecektir.
*Her bir deprem-yanardağ püskürmesi ve sel su baskını hasarlarında yukarıda belirtilen muafiyet oranı uygulanarak sigorta şirketi tarafından hasar ödemesi yapılacaktır.
*İhtiyari mali mesuliyet teminat limitleri her şirket için farklı olabilmekle birlikte, teminatın içeriği trafik poliçesi limitlerinin üzerinde ,3. Kişilere verilen maddi zararların trafik

poliçe limitini aşan kısmının belirtilen limite kadar karşılanmasını sağlar

sigortam netten aldığım kasko teklifi sizce nasıl abiler fiyatuygun mu? ne dersiniz Ankara sigorta dan teklif.

selamın aleyküm Osman hayırlı akşamlar.poliçe pek içaçıcı görünmüyor.ofiyata heryerde kasko yaptırırsın.bana bir mail adresi ver sana ray sigortanın teklifini göndereyim ikame araç ve anahtarlı çalınma teminat kapsamında 1169 tl/10.ben aksigortaya yaptırdım 1069/11

ray sigortadan da aynı şekilde teklif alabilirsin seni telefonla arayıp poliçeyi anlatıyorlar.

kaskom

TEKLİF BİLGİLERİ

TEKLİF TARİHİ
:​
14.09.2009

SİGORTALI
OSMAN KARAKAYA

KULLANIM TARZI
TİCARİ

ARAÇ MARKA
OPEL COMBO 1.3 CDTİ CİTY PLUS

ARAÇ MODELİ
2007

ARAÇ DEĞERİ
23.900,00 YTL

PLAKA

KOLTUK SAYISI
1+4

ANKARA SİGORTA

TEMİNATLAR

Çarpma , çarpılma yanma , çalınma
ü

Sigara ve benzeri zararları
ü

Yetkili olmayan kişilerce çekilme
ü

Deprem ve yanardağ püskürmesi
ü

Sel / su baskını
ü

Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri ve Terörizm
ü

Enflasyon
ü

Eskime Payı Düşmeme
ü

Asistance
ü

Hasarsızlık İndirimini Koruma Teminatı

MUAFİYETLER

Deprem
Sigorta bedelinden %80'e %20 koa

Sel
Muafiyet Uygulanmamaktadır

Beher Hasar
Muafiyet Uygulanmamaktadır

İHTİYARİ MALİ MESULİYET

Şahıs Başına Bedeni
10.000 YTL

Kaza Başına Bedeni
30.000 YTL

Kaza Başına Maddi
10.000 YTL

FERDİ KAZA

Ölüm / Sakatlık
5.000 YTL

İNDİRİMLER

Hasarsızlık İndirimi
0%

PEŞİN PRİM
1.160,38 YTL

VADELİ PRİM
1.218,15 YTL

ÖDEME ŞEKLİ
[FONT=&quot]%25 Peşin+5 Eşit Taksit[/FONT]​

TEKLİF NUMARASI
11716147

TEKLİF GEÇERLİLİK TARİHİ
Teklif tarihinden itibaren 7 gün süre ile geçerlidir.

Not:Sigortalı adayının poliçenin düzenlenmesi talebi ardından vadeli poliçelerde peşinatın, peşin poliçelerde ise poliçe priminin tamamının ödenmesi ardından teminat başlayacaktır
*Aracınızda, araç orjinali dışında radyo-teyp, araç kiti, çelik jant, alarm vs. bulunuyorsa markasını ve bedelini bildiriniz.Ek teminatın bildirilmemesi durumunda, aracın orjinalinde
bulunmayan aksamlar için teminat verilmeyecek ve hasar durumunda ek aksam ile ilgili maddi zarar sigorta şirketi tarafından tazmin edilmeyecektir.

*Her bir deprem-yanardağ püskürmesi ve sel su baskını hasarlarında yukarıda belirtilen muafiyet oranı uygulanarak sigorta şirketi tarafından hasar ödemesi yapılacaktır.

*İhtiyari mali mesuliyet teminat limitleri her şirket için farklı olabilmekle birlikte, teminatın içeriği trafik poliçesi limitlerinin üzerinde ,3. Kişilere verilen maddi zararların trafik

poliçe limitini aşan kısmının belirtilen limite kadar karşılanmasını sağlar

selamın aleyküm Osman hayırlı akşamlar.poliçe pek içaçıcı görünmüyor.ofiyata heryerde kasko yaptırırsın.bana bir mail adresi ver sana ray sigortanın teklifini göndereyim ikame araç ve anahtarlı çalınma teminat kapsamında 1169 tl/10.ben aksigortaya yaptırdım 1069/11

Aleyküm selam abi

bana da çok geldi fiyat ama gerçekten çook iyi ilgilendiler sigortam.net ciddi biyer olduğunu gördüm.
ben max. 850 lira kadar ödeyebileceğimi söylemiştim en uygun bunu verdiler.
563 liraya bile kasko buldumama kesinlikle güvenilmez SBN sigortadan.
kasko poliçelerini alıp detaylı inceliyorum çok dikkat etmek gerekiyor.

dkabogretmeni@hotmail.com adresim abi gönderebilirseniz sevinirim.
Allah razı olsun.

araç bedeli için 23900 çok %10 unu düşebilirler.Allah göstermesin pert ya da çalınmada sana oprayı zaten ödemeyecekler o sadece senin primini yükseltmeye yara.benim araba 2008 bedeli 21900 eimde faturası bile var 19500 e diye ama ille kendi rakamları.

pert ve çalınma durumunda şimdi bana ne kadar ödeme yaparlar bu durumda ben en çok bunu merak ediyorum.
Dediğin doğru aslında aracın gerçek değerinden fazlaysa poliçede yazan ödenmez diyor mevzuatta ama ne den böyle yüksek tutuyorlar evet dediğin gibi sadece fiyat yükseltmeye yarıyor. anlamıyorum ya çok kaçamak şeyler var.

piyasaya çıkıp araştırıyorlar senin araban kaça alınır.daha sonra da sana o parayı ödüyorlar.kasko bedelini değil ben de çok yadırgadım ama sistem böyle

Geri