Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ohh iftardan sonra combo iyi gidiyor trafiğe kapalı sayılabilecek boş yolda 150-160 yaptım 4.viteste keşke yokuş aşağı gider gibi rampada da öyle gitse dönüşünde 130 u geçemedim :D

neden düşük viteste (1.3 arabada 150-160 km de 4. vites düşük vites bence) yüksek sürat yapıldığını anlayamıyorum şahsen, aman haa kesinlikle yanlış anlaşılmasın samimi soruyorum.
bi de merak ediyorum o süratte kaç devir gösteriyor saat?

neden düşük viteste (1.3 arabada 150-160 km de 4. vites düşük vites bence) yüksek sürat yapıldığını anlayamıyorum şahsen, aman haa kesinlikle yanlış anlaşılmasın samimi soruyorum.
bi de merak ediyorum o süratte kaç devir gösteriyor saat?
5 e göre 140-150 de daha iyi hızlanıyor kanımca sabit giderken tabiki 5
4500-5000 civarı

ben bir kez yaptım o hızı araç patlayacak gibiydi. olsa 8 nci vitese atasım geldi acıdım garibana :)

arkadaşlar herkese hayırlı geceler sanırım artık uyumam gerekiyor.Allah'a emanet olun.umarım yarın hepimiz için umutlarımızın gerçekleştiği mutluluklarla dolu birgün olur...

yaw beyler ne var ne yok söyleyin bakalım günlerdir yoğunun ölüyorum yorgunluktan

gecenin içinde sessiz kalmamış dostlar aralamış garajımızın kepengini bende sabahın seher vaktinde açayım garajımızı herkese kolaylık diliyorum bayrama az kaldı eski çocukluk heyecanları olmasada 14 sene sonra askerlik arkadaşımı görecem bayramın ikinci günü bursadayım allah izin verirse onun şekerli bir heyecanı var.

sigortası olmayanlar el kaldırsın sadece ben varım galiba:(

mustafa fuar bitmedi heralde kardeşim yakın olsan kesin gelirdim gömlek satmana yardım ederdim allah işlerini artırsın.

Herkese günaydınnnnn..

Osman Kasko olarak GÜNEŞ veya AXA ile görüştünmü.. Ticari araçlara en uygun fiyatı onlar veriyor.. Ben 5 yıldır güneşe yaptırdım bu yılda axa (416-TL) oldu. Yılbaşından sonra bakalım hangisine yaptırırız Allah bilir :D

s.a hayırı günler hayırlı işler.

yaşım ilerlesede kaskoya fazla para ödemekten kurtulsam.
adamlar sen gençsin potansiyel olarak kaza riski taşıyorsun diyor ve fiyatı yüksek tutyor.

ama bu sene araştırmadan yaptırmayacağım kaskoyu.

Geri