Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
merhabalar;
bende Ankaradan Hüseyin.1.3 2008 model mavi bir combo sahibiyim.
aracın herşeyinden çok ama çok memnunum. sormak istediğim bir şey var bunlarda ön koltuklar neden bukadar sert.uzun yolda taksi kadar rahat olmuyor, birde cam filmlerine muaynede birşey denil miyor mu.

Selamınaleyküm:

Ooooo

Bakıyorumda 10.000 mesaj

500.sayfa olmuş Combo Garajın

Ne güzel ne güzel

Tekrar herkesin geçmiş Ramazan Bayramı Mübarek Olsun

Herkese kucak dolusu sevgiler dileyerek herkese bir merhaba diyelim

Selamınaleyküm:

Ooooo

Bakıyorumda 10.000 mesaj

500.sayfa olmuş Combo Garajın

Ne güzel ne güzel

Tekrar herkesin geçmiş Ramazan Bayramı Mübarek Olsun

Herkese kucak dolusu sevgiler dileyerek herkese bir merhaba diyelim

iyi insan lafının üstüne gelir murat abi candan abiye az önce sçylemiştim ki sen geldin

merhabalar;
bende Ankaradan Hüseyin.1.3 2008 model mavi bir combo sahibiyim.
aracın herşeyinden çok ama çok memnunum. sormak istediğim bir şey var bunlarda ön koltuklar neden bukadar sert.uzun yolda taksi kadar rahat olmuyor, birde cam filmlerine muaynede birşey denil miyor mu.

bende 2009 model var koltukları arka koltukları kadar rahat olmasa da idare ediyor
film olayını sorucak olursanız da benim araçta Llumar güvenlik filmi + tam hatırlamadığım 1 veya 2 numara cam filmi var ve muayeneden geçiyormuş

Merhaba Yasin Perşembe günü Ümraniye tarafındaysan

Görüşelim de plakalık ampüllerini takalım

Bir-iki de laflayalım

Hüseyin aramıza hoşgeldinnn.. Benim koltuklar gayet rahat ama bilmiyorum.. Ayrıca cam filmleri hafif kusurlu olarak muayeneden geçiyor..

Murat abi nasılsın görüşmeyeli :) bir ön sayfada fotolarım var abi..:)

yarın müsait olabilirim abi büyük ihtimal yarın ön kapılara izolasyon yaptırcam tesisat için akşam arabayı aldıktan sonra da yanına uğramaya çalışırım :)

bugün astracıları ve corsacıları ziyarete çıktım güzel vakit geçirdim sizede tavsiye ederim :) murat abime tavsiyeye gerek yok nereye giderse gitsin tanınıyor :)

Geri