Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Herkese günaydın, hayırlı pazarlar . Bugün dışarıya çıkılacak gibi değil İstanbul, çok soğuk var .

Murat YAVUZ

Arkadaşlar arka camlarda mavi yanan amblemlerden nerede bulabiliriz? Çok hoş duruyor.

Vallahi katılmamak elde değil iki gündür kimse yok garajda havalardan mı acaba:)

şehrim soğuk ama garajımız sıcak olsun tüm dostlara günaydın.

daha sıkı paylaşımlar bekleniyor garaj sakinlerinden.

kış lastiği takılı olan varmı aracında,
performansı fiyatı markası vs vs bilgiler verirse kış lastiği yada varsa tabi çivili olan şamda kaysı olur:)

s.a garaj hayırlı işler.tam 5 gündür hasta olduğum için garaja uğrayamadım. mesut resimler çin teşekkür ederim. nihat abi murat abi sizden çok özür diliyorum.inanın ayağa zor kalktım. iğneler bile yetmedi ama genede mecburiyeten bugün işe gelmek zorundaydım ve geldim.emin olun bu kadar hasta olmasaydım cumartesi günü mutlaka gelecektim.çok mahçup oldum.ama inşallah başka zaman telefi edeceğim.hayırlı günler.

Abiciğim geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun sen sağlık afiyetli ol ben sana en kral oyundan bilet ayarlarım.
soğuk bu sene şehrimizde geçmiş senelere bakarak sert geçiyor çocukları kollarken bizler kapabiliyoruz soğuk algınlıklarından hastalıkları tekrar geçmiş olsun yaradan güç şifa versin.

cumartesi günü Murat abiden ses çıkmadı oyuna geldimi gelmedimi bilemiyorum burdan haber etmiştim ama görüşemedik.

Murat abi ile en son cuma günü görüştük ben hastanede röntgen çekilirken aradı gelemem dedim sonra ne yaptı bilmiyorum.nerede üşüttüm bilmiyorum ama böbreklerimi çok fena üşüttüm.üstüne röntgen ve ultrason sonuçlarınad böbreklerde taş tespit ettiler.dayanılmaz bir ağrı çektim anlatamam.

Geri