Corsa 1.4 8V Swing Km'de 50 kuruş????

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yedi7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet bide onu dedicem,hem 1yok d al sonra hem sistemi karıştırmayayım s tuşuna yanlışla basmıştım araçımı ilk aldıgım gün motor ışığı sanmıştım ustayı aradım dedim s yandı diş resmide olunca ey gidi günler.şimdi gülüyorum acemi günlerime .lpg konusunu konuşmuştuk bir ara sizinle tavsiye edmemiştiniz.fakat ya arabayı satacaktım yada kapıda yatacaktı.oda morel bozuyor.

abi ,benzin 5 lira 4 litre oluyor ,30 lira atsam hemen kırmızı ışık yanıyor.ist trafiği kaza oluyor yol tıkalı vs şimdi lpg koy kafam rahat.

lpg son şansımdı ,şuan verilerim.

20 tl 48 km (30 tl otoban 75 km fakat eve çıkarken gaz dipdeydi heralde ranbada stop etti ama düze alınca gitti nasıl işse !!

şu 20 atıyom bitene kadar 30 tl koyuyom bitene kadar sadece merak dan istesem ful yaparım.

gaz oldumu çekişde fark edermi konuya bakacam yalandan buji kablo bobin ugraşmıyacam

simit tank

tüm sorunlar halloldu,buji ve kablolar degişti gazda 35 kuruşa düştü lpg yakıt gösterke degişti, lpg çok güzel gidoyo ,buji ve kablolar mutlaka lpg geçiş değişlecekmiş.benim kablolar ısınca ateşleme yapmıyormuş tekleme onadanmış kabloyla ben kurtardım , ateş bobinde etken oluyormuş onmasrafdan yırtım

Geri