Corsa B C20LET Yapimi

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat a armaganim olsun..

Para haric gereken her sey linkte... ;):D

http://basti.150pfer.de/main.php?g2_itemId=1529

http://basti.150pfer.de/main.php?g2_itemId=1761

main.php

Son düzenleme:

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa b ye :(:( saçmalık bikere ön takım bakımından opelin en zayıf aracı olan corsa b kasaya turbo makıne takmak direk ölmektir arkadaşlar benden size kulkak ardı edilmiicek bi bilgi o araçlar en üst 1.6 gsı a kadar destekli ön takımları ile kendi gücünün 3 katı bi makıne ile bağımsız ön takımını tutan alt rotil acaba ne zaman kopacak korkusuyla nası gazlayabilir bi insan bu psikoloji ile _? ki kaldıki çok koptu bu parça 110/120 lerde ve 180 ve üstü c 20 let ile 280 lerde alt rotilin koptuğunu siz bi düşünün sonra yazarsınız yorumunuzu HAAA...bu rotil koptuğunda ön tekerlek aşşa yukarı yarısı ön kapıya geliyor :):) km hıza bağlı olarak nereye gelir ??? siz siz olun bu parçayı gm haricide takmayın ve corsa sahibi iseniz metal yorgunu bu parçayıda hemen sabah değiştirtin genelde MODLANAN ARAÇLARDA VE ABS Sİ ÇALIŞMAYAN ARAÇLARDA ÖLÜMCÜL YADA YARALANMALI KAZALARA SEBEP OLDUĞUNU BEN BİLİYORUM ciddi bi konu olduğundan büyük yazdım dikkat...

Son düzenleme:

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0-100 ü kaç :D

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
minimum 11 bin diye biliyorum...

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusursuz olamayacak bir sistem olsada TR'de maliyeti ortalama 30bin TL'dir.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa b ye :(:( saçmalık bikere ön takım bakımından opelin en zayıf aracı olan corsa b kasaya turbo makıne takmak direk ölmektir arkadaşlar benden size kulkak ardı edilmiicek bi bilgi o araçlar en üst 1.6 gsı a kadar destekli ön takımları ile kendi gücünün 3 katı bi makıne ile bağımsız ön takımını tutan alt rotil acaba ne zaman kopacak korkusuyla nası gazlayabilir bi insan bu psikoloji ile _? ki kaldıki çok koptu bu parça 110/120 lerde ve 180 ve üstü c 20 let ile 280 lerde alt rotilin koptuğunu siz bi düşünün sonra yazarsınız yorumunuzu HAAA...bu rotil koptuğunda ön tekerlek aşşa yukarı yarısı ön kapıya geliyor :):) km hıza bağlı olarak nereye gelir ??? siz siz olun bu parçayı gm haricide takmayın ve corsa sahibi iseniz metal yorgunu bu parçayıda hemen sabah değiştirtin genelde MODLANAN ARAÇLARDA VE ABS Sİ ÇALIŞMAYAN ARAÇLARDA ÖLÜMCÜL YADA YARALANMALI KAZALARA SEBEP OLDUĞUNU BEN BİLİYORUM ciddi bi konu olduğundan büyük yazdım dikkat...

yalçın abi almanyada ingilterede let corsalar bol miktarda mevcut demekki bilmediğimiz bişey varki adamlar bizim yapamadığımızı yapıp takıp gazlıyorlar .

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok çok param olsa, berat a c20let li bi corsa b yaptırıp hediye etmek isterdim..