CORSA B ve C20LET

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Corsa B aracıma C20LET motor taktırma düşüncesindeyim.
C20LET motor + f28 getrag şanzıman + beyin + tesisat + turbo için 4.500 tl, işçilik için de 1.000 tl
fiyat nasıl?

Aracım ın orjinal motoru kol çıkardı, bu motoru taktırmazsam orjinalini zaten yaptırmalıyım.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben tehlikeli derim. Füze gibi kalkan arabayı durdurmak zor olacaktır.Frenleri komple elden geçirmek gerek.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kendi motorunu da alsanız aynı paraya alırsınız zaten, ruhsatta sorun olmazsa bence güzel bir değişim ve tehlikeli bir makinanız olur...

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettiğin fiyata bulduysan işçilik dahil 1 saniye düşünme derim

Anahtar teslim 5500 tl. üstelik daha pazarlık da etmedim. Ruhsata işleyebileceğim. Gitmişken ben calibra dan söküp buna takabileceğim ne varsa takarım zaten. Fiyatta inmezse ısıtmalı koltuk vs falan hediye ettiririm.

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum, fiyat; şayet motor sorunsuz ise bence de cok uygun...

Bu motor için satıcıyla daha önce görüşmüştüm ama sattığını söylemişti. Bu gün bana ulaştı ve satın alan kişinin aracını almaya gelmediğini ve parasını alamadığını söyledi. Alan vatandaş motorun , turbonun komple bakımlarını yaptırmış balatayı değiştirmiş. Araca takıp çalıştırmışlar. Alet çalışır vaziyette. Gidip çalıştığını görecem ve öyle alacam zaten.