corsa c draglara hazırlamak

orjinal plakalarımın mürekkebi akmıştı artık okunmuyodu , app yasak değil dediler :)
13applergeldi.jpg

sis yapmak vardı kafamda yeni ızgara çok pahalı orjinal sis fln derken
bi arkadaşımın sis farı hediye etmesiyle soluğu kaportacı muharrem ustada aldm dedim usta bu sisleri ızgarayı delip ayarlarmıyız dedi yaparız
yaptık oldu orjinal alt ızgarayı ince bi işçilikle tam da sislerin çapında açtık sisleride oturtup sağlamladık

14sisfarsakal.jpg

bu arada şimdi fotolardan farkediyorum ben de arada farları da karartıp , astra h lipinide takmışım birkaç gün içinde ard arda oldu zaten işlemler ve çok fotograflama fırsatım olmadı
15sisfarsakal.jpg

arka sisleride bağlatıım ve ön sisleri sarı folyo kaplattım 3 kat

16sislersarfolyo.jpg

bi akşam saygı değer polis memuru abilerimiz yanımda bayanlar olmasına rağmen inatla app lerimi söktürdü !!! :mad:

18applerisktrdler.jpg

komple cam filmi istiyodum ve artık şarttı , reklamcı bi arkadaşa orjinal plakalarımı boyattırıp tekrar taktım ve reklamcı arkadaşım şu aynalara da bi siyah folyo çekelim bakalım dedi nasıl olcak aynaları da kapladık

20filmeilaveaynalardasi.jpg

90162371.jpg

81058286.jpg

jant secımın guzel olmus ama sarı sısler bozmus xenon far ve ona uygun beyaz sıs lambaları ile daha güzel hale gelebilir iç aksamda sanki cansız duruyor döşemeleri siyah beyaz karışımı spor bir hava verilebilir

11jantlandk.jpg

amerikan parklar ve bi ince müzik tesisatı hep vardı jantlarla ilk fotoğraflarımız

12jantlandk.jpg

Bence bu aracları göstren tek aksesuar morette. Durumunuz iyiyse morette far uygulayın. Amerikan simyaller çok daha şık görünüyor.

Geri