corsa c draglara hazırlamak

jant secımın guzel olmus ama sarı sısler bozmus xenon far ve ona uygun beyaz sıs lambaları ile daha güzel hale gelebilir iç aksamda sanki cansız duruyor döşemeleri siyah beyaz karışımı spor bir hava verilebilir

teşekkürler , şuan sisler ve tampon bu halde değil zaten akşam devam edicem fotolara ,
döşemenin gözüktüğü fotoda da 2001 yılından bu yana hiç kuaför görmemiş hali , yılbaşında komple bi kuför gördü araç yeniden paylaşırım orjinal döşeme ve iç sadeliği seviyorum ,

Hocam şahinlere yada unolar yapılınca bizim arabalardan hafif olduğu için çok güzel yürüyor denemek lazım..ama 1.4 hafife alınacak katagori değil hondanın da 1.4 is leri güzel yükleme yapılabiliyor dikkat derim ben..

Jantlar yakışmış gerçekten
astra h lipi direk uyuyor mu yoksa herhangi bi işleme gerek var mı ?

Jantlar yakışmış gerçekten
astra h lipi direk uyuyor mu yoksa herhangi bi işleme gerek var mı ?

h lipi uzun geliyo kesmek gerekiyo tırnak yerleride farklı akıllı vidalarla tutturdum , öndeki girintiyide kendim avuç içi taşlama ile sıyırdım

herşey iyi hoş güzelken bir akşam alkollü olduğum için emanet verdiğim direksiyonu , arkadaşım kullanırken , kontrolsüz kavşakta aniden önümüze kıran aracı göremedik ve önce arabaya sonrada kaldırıma frensiz olarak vurmuştuk :(:confused::mad: çok canım yanmıştı çok üzülmüştüm ama yapıcak hiç bişey yoktu , darbeyi sağ önden aldık amortisör yılmıştı ve teker yürümüyodu allahtan jantta bişey yoktu , çekiciyle tamirciye indirdik
uzaktan bakınca far tampon çamrluk gözüküyodu görünen
ve sabah yanına kaportacıyla gittiğimizde alt motor travezinin de yıldığını gördük , alt takım sağ taraf komple yılık tı anlıycağınız ,
img2902g.jpg

eksper e ulaşıldı kusur 100 de 100 karşı tarafta çıktı
img2904sd.jpg

gecmıs olsun gökan saglık sıhat yerınde olsun hepsı yenıden yapılır

kaza olmştu yapcak bişey yoktu daha öncede aynı camrluktan darbesi vardı ama doğrltmalık bişeydi
motor travezi salıncak amortisör tampon fln gelmişti ancak lastik yerine gelmiyodu
ve travez sıkışarak bağlanabiliodu durum böyle olunca farkettik ki motor kulağının bağlı olduğu yerden de yılmış şase :mad::(
motor inmek zorundaydı :mad:
img2919cz.jpg

img2972x.jpg

motor inikken kaput içi boyandı
img2974yn.jpg

Geri