corsa c koldayama?

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsottanın çakması var.ben daha yeni aldım.Reklam olmasın diye yazmıyorum ama ünlü bir açık arttırma sitesi var ya ordan bakın derim :) hemde çok ucuza 10 da birine alın ben memnunum tabi siz bilirsiniz.......sevgiler....

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde bu senin dediğin o meşhuuur sitedeki =) bu kol dayama bölgesi ileri geri doğru giden modelmi?

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2006 martta arabayı alırken opel odakta taktırmıştım orjinal, ozaman 150 liraya takmışlardı..aslında biraz ufak iç hacmi yani bi cd yi bile içine 45 derece açıyla anca yerleştiriyosun vede zor kapanıyo o zaman ve tabikide cd yi boş halde koyuyosun cd kutusuyla falan hiç girmez:D yinede alıyo içine bişeyler işe yarar yani.. ama en önemlisi konfor açısından güzel bişey..bazen yanıma 100 kiloluk insanlar oturuyo yayılıyolar tabi koldayamaya doğru, bende kolumu koyamazsam oraya çok rahatsız geliyo arabayı kullanmak..alışınca vazgeçemiyosun..bide hemen takılıyolar galiba, biz arabayı teslim alırken çektiler önüne odağın plakaları ,koldayaması takılı deildi aradan bi 20 dakka falan geçti hepsi takılmıştı:D

EsReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar su ıse bı cozum bulsak guzel olcak aslında nerden alıoz ben baktım cogu yerdekı kol dayama bnm araca uymadı

corsAlp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,

Cevapları okuduk, anlaşılan koldayama isteyen benim gibi birçok arkadaş var. Amacımız aracımıza konfor ve biraz kullanım alanı yaratmak ama bu sıradada el freni ve emniyet kemeri sorunu yaşamamak. Bunları araştıralım uygun fiyatlı kaliteli bir şey bulmaya çalışalım ve sitede resimlerini yayınlayalım belki 5-10 opelim.net ci bir araya gelince uygun fiyata bu ihtiyacımızı karşılatabililiriz.
Ben öncelikle özel servislerden orjinal parça için 10 kişilik fiyat araştıralım derim.
Sevgiler.

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende orjinali taktırmıştım ama 250 ytl ye araba ile bütün duruyor sonrada takılmış gibi olmuyor orjinali biraz pahalı ama değiyor. bide arka ortadaki bardaklık iptal oluyor .

Corsa1.7DTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal i tavsiye ederim.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,

Cevapları okuduk, anlaşılan koldayama isteyen benim gibi birçok arkadaş var. Amacımız aracımıza konfor ve biraz kullanım alanı yaratmak ama bu sıradada el freni ve emniyet kemeri sorunu yaşamamak. Bunları araştıralım uygun fiyatlı kaliteli bir şey bulmaya çalışalım ve sitede resimlerini yayınlayalım belki 5-10 opelim.net ci bir araya gelince uygun fiyata bu ihtiyacımızı karşılatabililiriz.
Ben öncelikle özel servislerden orjinal parça için 10 kişilik fiyat araştıralım derim.
Sevgiler.

bana uyar ancak orjinali çok pahalı şöyle uygun bişey bulsak hemen alıcam