Corsa D CD30 MP3 cihazında ses belirli seviyede kalıyor.

ersoy-ersoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Corsa D 1.3 CDTI 2013 model araç aldım fakat bugün yeni fark ettim yüksek sesle müzik dinlemek için yanımdaki arkadaşım CD30 MP3 cihazının sesini açtı ses çok yüksek seviyeye kadar yükseldi ve sonra seviyesi düştü aracı yeni çalıştırmıştım bu sabah ve ses belirli seviyeden fazla yükselmiyor.

Servisi aradım hız artınca yükselir dediler onuda denedim hız olarak 160'a kadar çıktım ses yükselmedi SDVC +5 olacak dediler yine denedim yine yükselmedi. Ses belirli seviyeden fazla yükselmiyor.

Bu konuda ne yapabilirim. Selam ve saygılarımla.

Zaten çok yüksek ses veren bir sistem değil o
Kendini koruma amaçlı max seviyenin hemen altında bir seviyede çalışır

Son sesi açtığımda dahi ses çok yüksek değil. Bu kadar kalitesiz bir ses sistemi olduğunu zannetmiyorum.
Ayarlarda TA Volume +12, Ext in Volume +12, On Volume +12 bu ayarları yaparken ses baya baya yükseliyor içeride duramayacak kadar, sonra tekrar seviyeyi düşürüyor. SDVC +5 yaptım ayarlarda bunu yaparken ses o kadar yükseliyor anlatamam fakat yine hemen sesi düşürüyor.

Corsa aracı olan var mı? Deneyen olursa cevaplarını bekliyorum. Saygılarımla.

Zaten çok yüksek ses veren bir sistem değil o
Kendini koruma amaçlı max seviyenin hemen altında bir seviyede çalışır

Vectra ve Corsa ikisi de CD30mp3 e sahip her ikisine de binip denedim ama Vectra'nın sesi felaket çıkıyor oktay abi, corsa sönük ve bass vurmuyor sanki ve arka hoparlörlerden pek ses gelmiyor. CD30mp3 çıkış gücü 4x32 midir?

Teyp isininca kendi sesini kisar. Cd30mp3 en can sıkıcı hadisesidir. Yazin ozellikle güneşte kalinca çok istesenizde acamazsiniz :)

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih senin ses sisteminde neler var? Ben sesi çok açınca bir zırıltı geliyor dızz dızz diye birşeyler titriyor, cam fitilleri mi yapıyor tam emin değilim ama :D

Sattigim stock haldeydi sadece arkalara tweeter takmistim. Lbr44'de benden onceki sahibi pandizotu kesmis pioneer kolon takmis ancak patlak :) bendede sunny marka kolon varmis ( babam evin tavaninda buldu cikartti ilk defa gordum :D ) onlari taktim arka kapilardan aldim baglantisini. Öyle yani :) ama her iki teyptede ayni sikinti mevcuttu cok yuksek ses acip 1 saat dinledikten sonra sesi kisayim tekrar acamam eski seviyesine :) enteresan bir teyp yani :D

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vectra ve Corsa ikisi de CD30mp3 e sahip her ikisine de binip denedim ama Vectra'nın sesi felaket çıkıyor oktay abi, corsa sönük ve bass vurmuyor sanki ve arka hoparlörlerden pek ses gelmiyor. CD30mp3 çıkış gücü 4x32 midir?

4x32 RMS ciddi bir rakam
orjinal ünite 4x12 veya 15 gibi birşey olmalı
net bilgim yok malesef

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:56 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:51 ----------
[/COLOR' Alıntı:
ersoy-ersoy;1811640]Son sesi açtığımda dahi ses çok yüksek değil. Bu kadar kalitesiz bir ses sistemi olduğunu zannetmiyorum.
Ayarlarda TA Volume +12, Ext in Volume +12, On Volume +12 bu ayarları yaparken ses baya baya yükseliyor içeride duramayacak kadar, sonra tekrar seviyeyi düşürüyor. SDVC +5 yaptım ayarlarda bunu yaparken ses o kadar yükseliyor anlatamam fakat yine hemen sesi düşürüyor.

Corsa aracı olan var mı? Deneyen olursa cevaplarını bekliyorum. Saygılarımla.

Sizdeki sorun ayarları ilgili gibi görünüyor
Cd30mp3 kullanan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen
ben uzunz zamandır kullanmadığımdan hatırlamıyorum

Bu forumda Opel Corsa'sı olan yok mu?

Bu forumda Opel Corsa'sı olan yok mu? Varsa da hiç radyosunu açmıyor mu?

corsa var ama dediğim gibi teyp çok açılınca sesini kendisi kısıyor sizinki takılı kaldıysa teypte sıkıntı var. çok ısınıyor olabilir.

Geri