Corsa D CD30 MP3 cihazında ses belirli seviyede kalıyor.

Yani ben dediğiniz durumların hiç birini yaşamadım .aracımda aynı teyp var herhangi bir ekleme yok... yenilerde değiştiyse bilemeyeceğim ama ben sesi istediğim kadar açıyorum kapılarım aynalarım titriyor basıda aslına bakarsanız tam istediğim gibi.
Ses kısma arttırmama gibi durumu ben hiç yaşamdım ki ben gerçekten yüksek sesle müzik dinlerim

corsanın kolonları aşırı dandik :D pioneer kolonu takın ses nasıl değişiyor izleyin :D

yeni corsa d 1.3 cdti 2013 model araç aldım fakat bugün yeni fark ettim yüksek sesle müzik dinlemek için yanımdaki arkadaşım cd30 mp3 cihazının sesini açtı ses çok yüksek seviyeye kadar yükseldi ve sonra seviyesi düştü aracı yeni çalıştırmıştım bu sabah ve ses belirli seviyeden fazla yükselmiyor.

Servisi aradım hız artınca yükselir dediler onuda denedim hız olarak 160'a kadar çıktım ses yükselmedi sdvc +5 olacak dediler yine denedim yine yükselmedi. Ses belirli seviyeden fazla yükselmiyor.

Bu konuda ne yapabilirim. Selam ve saygılarımla.

kardeŞİm bende aynisİstemde kullaniyorum eve sesİ aÇtiĞimda arka sİlecek yerİnden oynuyor 2008 corsa sportum var ve yapacagin İŞlem aux ÇikiŞina mp3 playeri bagladiktan sonra teyp Üzerİndekİ settİng tuŞuna bas ve aux sesİnİ yÜkselt bu Özellİk ancak mp3 player baĞli oldugu zaman aktİf olur. Umarim sorununa ÇÖzÜm gelİr.;)

önceki aracım da corsa d idi oğlumun kullandığı araçta corsa d.
sesinden hiç bir şikayetim olmadı sonuna kadar açamam.
açsam aynalar, kapı kolları titriyor.

önceki aracım da corsa d idi oğlumun kullandığı araçta corsa d.
sesinden hiç bir şikayetim olmadı sonuna kadar açamam.
açsam aynalar, kapı kolları titriyor.

Aynen öyle abi, aynalardaki titreşim çok can sıkıcı, vectra'nın kolonları çok çok daha fazla bass'a yönelik olduğundan her yeri titretiyor. En azından 200 300 liralık izolasyon malzemesi gerekiyo dızırtıları kesmek için.

Sorunu Çözdük :)

Sanayide bir elektrikçi abi bu arızalık bir durum değil akü kutup başını söküp takalım bakalım ne olacak dedi, akü kutup başını söktük 1 dk. falan bekledikten sonra taktık ve sorun düzeldi şimdi ses canavar gibi çıkıyor.

demek ki problem ayarlarındaymış, kutup başını sökünce alet fabrika ayarlarına döndü ve düzeldi.

arkadaşım bende de 1.3 ecoflex corsa enjoy 111 var. aynı sorunu yaşıyorum en güzel ses on volume +12 de çıkıyor ayarı oraya getirince ses çok güzel bi şekilde çıkıyor sonra eski haline dönüyor.

Geri