***corsa d club ***

Kasimpasa taksim civari opelcilerrr :)) muy

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

s.a arkadaşlar bilen yardimci olabilirimi .? 1.4 enjoy active manuel benzinli corsa alicam bu ay içinde nasildir ? yakit konfor vs deneyimlerinizi paylaşirsaniz çok memnun kalıcam

Hocam performans nasil ve yakit motor vs yoksa 1.4 mi tavsiye edersin bende corsa D alicam kararsizim 1.2 mi 1.4 mü diye :)

Eğer donanım paketi 1.4 te essentia daki gibi olacaksa ben 1.2 tavsiye ederim. Şuana kadar performans açısından bir sıkıntı yaşamadım. Yokuş konusunda ise bugüne kadar 1 kere sıkıntıya düştüm oda normaldi yani.. onun dışında ne hızlanmada ne de yakıtta beni üzmedi.. Şehir içinde çok yoğun trafiklerde kalmama açıldığında basmama rağmen 6,3 - 6,5 civarında şuan.... 0,27 - 0,30 kuruş şehir içi tüketimim... uzun yolda ise 5 kişi araç yüklü sıkıntısız 170 gördü..bu biraz beklenti ile ilgili bir durum. ben 1.6 aracımı satarken benzinden yana sıkıntım yoktu ama vergi koyuyordu... nedenle bu modeli tercih ettim hiçte pişman olmadım... diğer arkadaşlarımda 1.2 aldı hep...

Biliyorum yakın zamanda bir Abant organizaasyonu var inş güzel bir organizasyon olur ama Murat ile Düşündük ki 21 Haziran Cuma Akşamı Anadolu yakasında ufak bir org yapalım... İş çıkışında toplanalım yemekse yemek çay kahveyse çay kahve bir kaç saat zaman geçirelim uygun mudur? Mekan belli değil saat akşam 20:30 21:00 gibi olabilir... Carrefour otopark olur ne bilim farklı yerler olur... hem arabalarıızı inceleyip hem sohbet edebileceğimiz yerler...

Geri