***corsa d club ***

Bauhaus tan bakalım kanka...arabalara sığacak şekilde mi acaba? ben haftaiçi gündüz müsaitim olmazsa gidip bakayım... kaça kaç kestireyim ?

Kanka ben bir web sitesinde buldum bunların tabakalarınıda asıl önemli olan bizim arabalara nasıl sğacak olması
http://www.ormanurunleri.com/default.asp?say=8&altkategori=189

Yarin is cikisi bakacagim ben. Ikimize kadar kestiricem zaten arkadasin flex floor bende, gerisini marangoz halledicek.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yarin is cikisi bakacagim ben. Ikimize kadar kestiricem zaten arkadasin flex floor bende, gerisini marangoz halledicek.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ok o zaman kardeşim... vallaha eline koluna sağlık... bir gün denk getirelimde yorgunluk kahvesi benden :rakir: bir öğlen saati 3 çorsa ataşehir buluşması yaparız :)

alican mekanik motordan marangozluğa mı terfi ettin kardeşim...motor sıktı herhalde...
sende imzana arabanın speclerini yazda millet kup10 corsa görsün :D:D:D:D
görmeyeli lpg takmamışsındır umarım :D:D:D

alican mekanik motordan marangozluğa mı terfi ettin kardeşim...motor sıktı herhalde...
sende imzana arabanın speclerini yazda millet kup10 corsa görsün :D:D:D:D
görmeyeli lpg takmamışsındır umarım :D:D:D

Sana bıraktım o işleri, restoran açmayı düşünüyorum kanka bıktım bu işlerden :rakir:
Reklama gerek yok sen biliyorsun zaten :cool:
Dry Nos diyorum ne diyorsun ?

Murat abi bu evo lip i nerden ayarladın ya on numara durmuş arıyorum bulamıyorum bi türlü :\

Beğendiğine sevindim Kardeşim , Teşekkür ederim . CustomWorks diye bi yere yaptırdık Gökberk ile birlikde ...

Bilgileri de şu şekilde ;

Beşyol Mahallesi İnönü Caddesi Pakten Mutlu Sanayi Sitesi No:53 Florya/Beşyol
34620 İstanbul
Telefon 0533 225 1383
E-posta tuningchi_ramo@hotmail.com

Valla bir ara bende gelmek isterim arkadaşlar imrendim güzel böyle buluşmalar..

Valla bir ara bende gelmek isterim arkadaşlar imrendim güzel böyle buluşmalar..

Fotoğraf ' ları bulunan buluşmalarımız , ayak üstü tabir edilebilecek cins ' den :) . Birbirimizde irtibat bilgilerimiz mevcut . Yakın veya bulunabileceğimizi tahmin ettiğimiz yerlere gidince , birbirimizi arıyoruz :) . Ve sonuç olarak ortaya bu görüntüler çıkıyo :) . Siz İstanbul ' un neresindesiniz ?

Eğer gerçekten İstanbul'da olup bu kadar görüşesi gelmiş arkadaş varsa bence bir cuma akşamı herkese uygun olack şekilde bir buluşma ayarlanabilir...birer kahve içer sohbet ederiz... sizin kararınız...Çağrı sen ne tarafta oturuyorsun?

Zten makbulu ve esasında zevklisi bu ;) ben kadıköy tarafındayım ilker

Geri