***corsa d club ***

mekan bilgisi beklenmiyoru anlamadım kim gelmeyecek bu arada 3 kişi olacağız sanırım demişsin ilker ?

42 kere Maaşallah kardeşim, kalbin gibi tertemiz. Güle güle kirlet, sevgiler :)

25 inde gelicek benim aracımda , bi sornaki buluşmaya müsait olursam katılıp tanışmak isterim.
Ve bi sorum olucak yerimidir bilmem ama 1.2 easytronik alıcam kısmetse ,
1.6 m-jet 140 hp den 1.2 85 hp ye gecicem , yokuşta vb çekermi yada gidişi nasıldır ve yakışı ?
Eski aracımla kıyaslamayalım tabidede.
Bunu alış amacım aracı sıfırlamak ve zaten haftada 1 kere binicem benznli olup olmaması önemli değil , trafikte sol ayagma giren kramplardan bıktım otomatik olsun yeter

Sevgiler İlker Bulgurcuoğlu :)

Benim aracın eski haline benzetmişsin hey gidi günler be ne bağırtırdım o filtrenin canına okurdum goarrrrrr diye yırtardı her yeri :D hele o kızların dönüp bakması bitirirdi beni :maden: ama filtreyi 1 ay kadar kullandıktan sonra yine bu forumdan bir arkadaşa sattım şimdi orjinal hava filtresi ile devam ediyorum , bir süre sonra sende sıkılırsın sesten emin ol , maksat hevesini almak olsun ;)

Bu arada bime 2,95 TL ye araç içi için mikrofiber TOZ alma fırçası gelmiş benim gibi temizlik manyağı olanlara duyrulur ben baya bi stok yaptım evde şuan :D

Geri