***corsa d club ***

Bişey sordum siz corsa d kullanıcılarına ama ipleyen olmadı neyse kolay gelsin size , kazanmak yerine kaybetmeyi tercih ediyorsunuz demek..

Bişey sordum siz corsa d kullanıcılarına ama ipleyen olmadı neyse kolay gelsin size , kazanmak yerine kaybetmeyi tercih ediyorsunuz demek..

Yok estfurullah olur mu öyle şey.. Ben easytronic olarak 1.2 kullanmadım.
Benim aracım manuel... Easytronic kullanan bir bayan arkadaş var ondan görüşlerini öğrenirim. Ancak 1.2 aracımla ben şuana kadar sıkıntı yaşamadım. Uzun yolda çok uzun rampalarda bazen 3. vitese kadar indiğim oluyor ama araç abuk topluyor kendini. Bende 1.6 primeradan indim beklentilerle ilgili benzinli olsun ama az yaksın diyorsan bence biçilmiş kaftn.

Benim aracın eski haline benzetmişsin hey gidi günler be ne bağırtırdım o filtrenin canına okurdum goarrrrrr diye yırtardı her yeri :D hele o kızların dönüp bakması bitirirdi beni :maden: ama filtreyi 1 ay kadar kullandıktan sonra yine bu forumdan bir arkadaşa sattım şimdi orjinal hava filtresi ile devam ediyorum , bir süre sonra sende sıkılırsın sesten emin ol , maksat hevesini almak olsun ;)

Bu arada bime 2,95 TL ye araç içi için mikrofiber TOZ alma fırçası gelmiş benim gibi temizlik manyağı olanlara duyrulur ben baya bi stok yaptım evde şuan :D

Yaklaşık 5.5 senedir kullandığım tüm benzinli araçlarımda ve hali hazırda bulunan diğer benzinli aracımda filtre uygulamaları her daim mevcutcu . DeDe ' nin filtre uygulamasını yapalı yaklaşık 1.5 ay kadar oldu zaten ...

Gözüm gönlüm açıldı vallaha şöyle temiz temiz gez vallaha bende bugün aldığım temizlik ürünlerini ve arabanın resimlerini koyayım barı... :)

Sonunda kalan en önemli eksikliği ve detayları hallettik :) . Dış cila uygulaması , Motor temizliği ve koruması , İç mekan temizliği ve koruması , klima dezenfekte uygulaması .

Yani Cuma gününe temiz gelsin araba... BU arada cuma günü yapacağımız ilk etkinliğin adının gelenekselleşmesini düşünüyorum... TABURE GÜNLERİ... Bagajdaki taburelerimden aklıma geldi.. Kafamıza göre çekicez geniş otoparka açıcaz tabureleri sohbet muhabbet :)

Yani Cuma gününe temiz gelsin araba... BU arada cuma günü yapacağımız ilk etkinliğin adının gelenekselleşmesini düşünüyorum... TABURE GÜNLERİ... Bagajdaki taburelerimden aklıma geldi.. Kafamıza göre çekicez geniş otoparka açıcaz tabureleri sohbet muhabbet :)

Bahsettiğin formatda akşam buluşmaları yapıyoduk memleketde bizde . Çay filanda demliyoduk ki hatta zaman zaman mısır , mangal v.s. ' de yapıyoduk :) . Cuma akşamı Otopark Buluşması yapacaksak ki sürekli bu yönde olması için mesaj atıyosun ve gelenekselleştirmeyi düşünüyosun , banada uyar zaten farketmez demiştim en başında da . O zaman çay filanda demliyelim derim , eğer ki sizin içinde uygun olursa ?

Yaklaşık 5.5 senedir kullandığım tüm benzinli araçlarımda ve hali hazırda bulunan diğer benzinli aracımda filtre uygulamaları her daim mevcutcu . DeDe ' nin filtre uygulamasını yapalı yaklaşık 1.5 ay kadar oldu zaten ...

Doğrudur kardeşim zevkler ve renkler tartışılmaz zaten ama uzun yolda gerçekten kafa şişiren birşey bu hava filtresi , bu filtreler ile uzun yola çıkanlar iyi bilirler bunu :rakir:

Geri