***corsa d club ***

Bahsettiğin formatda akşam buluşmaları yapıyoduk memleketde bizde . Çay filanda demliyoduk ki hatta zaman zaman mısır , mangal v.s. ' de yapıyoduk :) . Cuma akşamı Otopark Buluşması yapacaksak ki sürekli bu yönde olması için mesaj atıyosun ve gelenekselleştirmeyi düşünüyosun , banada uyar zaten farketmez demiştim en başında da . O zaman çay filanda demliyelim derim , eğer ki sizin içinde uygun olursa ?

Ben otopark buluşmalarının daha iyi olduğunu düşünüyorum elbette cafe buluşmalarıda yaparız ama arabalrın yanında hem arabaları incelemek hem sohbet daha güzel oluyor bende 2 tabure var... TERMOS olan varsa bence çay demelyip evden getirebiliriz.. ben bir termos araştırayım :)

Yani Cuma gününe temiz gelsin araba... BU arada cuma günü yapacağımız ilk etkinliğin adının gelenekselleşmesini düşünüyorum... TABURE GÜNLERİ... Bagajdaki taburelerimden aklıma geldi.. Kafamıza göre çekicez geniş otoparka açıcaz tabureleri sohbet muhabbet :)

Bahsettiğin formatda akşam buluşmaları yapıyoduk memleketde bizde . Çay filanda demliyoduk ki hatta zaman zaman mısır , mangal v.s. ' de yapıyoduk :) . Cuma akşamı Otopark Buluşması yapacaksak ki sürekli bu yönde olması için mesaj atıyosun ve gelenekselleştirmeyi düşünüyosun , banada uyar zaten farketmez demiştim en başında da . O zaman çay filanda demliyelim derim , eğer ki sizin içinde uygun olursa ?

Tabure Nigtz :D

Bende katlanır sandalyemi alır gelirim :)

Ok o zaman beyler buluşma yeri carfour otopark :) akşam saat 20:00 diyelim herkese uygun mudur? Yoksa 20:30 mu diyeli saate gerekirse oradan sandiviçlerimizi içeceğimizi alırız mis gibi

Ok o zaman beyler buluşma yeri carfour otopark :) akşam saat 20:00 diyelim herkese uygun mudur? Yoksa 20:30 mu diyeli saate gerekirse oradan sandiviçlerimizi içeceğimizi alırız mis gibi

Bana uyar, daha erkeni daha güzel uyar :)

*** gelenekselleşmesi planlanan 1. Tabureni al gel etkinliği ***

içerenköy carrefour otopark

tarih: 21 haziran cuma saat 19:30 - 20:00 gibi telefonlaşırız....

Yere: Otoparkın en sakin kısmı :) muhtemelen bauhaus kapısı hizasında iç taraflar :)
taburemizde oturcaz arabalarımızı inceleyeceğiz... Yorumlar sohbetler foto çekimi.... Daha ne olsun. Müsait olan herkesi bekleriz...
Gelenler: Ben,murat, alican, çağrı

nerede bu millet...

Valla bilmiyorum ama yarin aksam.kacak yapani yaktim gitti :-) sen ben murat cagri kesin oguzhan makyasli corsayla gelior

Çağrı gelecekler kesin ama mekanı kesinleştirmedik.. ben murat ali ok kesin geliyoruz sanırım sende geliyorsun.. :) mekan netleşmedi ya carfour yada Maltepe... :)

Evet gelicem kesinleştimi mekan ?

Cagri saat 19:30 20:00 arasi icerenkoy carfour otopark tabure etkinligi yapiyoruz :-)

Geri