***corsa d club ***

hahaha süper olur valla :) hatta bakarsın jantlarıda alırım :)

Bir jantlara kıyamam sanırım, 6-7 ay aradım gece 12 de el fenerleri ile derinlerden çıkartıp aldım, gece 1 civarı arabayı kaldırıp jantları taktım. Hiç unutmam o günü.. :)

Bir jantlara kıyamam sanırım, 6-7 ay aradım gece 12 de el fenerleri ile derinlerden çıkartıp aldım, gece 1 civarı arabayı kaldırıp jantları taktım. Hiç unutmam o günü.. :)
ZATEN KIYILMAZDA OLURDA SENEYE SATARSAN BENIM JANTLARLA SATARIZ SENIN ARABAYI :) :rakir::rakir::rakir::D:D:D

katlanir ayna icin ebayda modul gordum ama tatil donusu onunlada ilgilencem ilker abi techte gordugumden beri videoyu 10 dakkada bi izliyorum cok guzel bir ses olmus bana ozelden fiyatla ilgili bilgi versene bizim dizel duman savar corciyede olurmu

katlanir ayna icin ebayda modul gordum ama tatil donusu onunlada ilgilencem ilker abi techte gordugumden beri videoyu 10 dakkada bi izliyorum cok guzel bir ses olmus bana ozelden fiyatla ilgili bilgi versene bizim dizel duman savar corciyede olurmu

orjinal gm remus ürünü olduğundan sıkıntı olmaz... Fiyat içinse alican daha sağlıklı yardımcı olur...

egzoz ucu aldım bende oval. farları karartıcam, led şerit aldım far içine ve sis yanlarına gündüz ışığı yapıcam. arka farı karartmayı düsünüyorum. pedalın oraya iç aydınlatma yapıcam. 3d tişört siparişi verdim koltuklara kılıf yapıcam. baya güzel tişörtler. cam rüzgarlığı ve krom çam şeridi aldım. kapı eşiği aldım gene. angel eyes ları söylemeyi unutmusum. ha bide 3. stop lambası aldım arka cam için. corsa yazıp siyaha boyayınca güzel oluryor. bayram sonrası yıllık izin kullanıp bi kampa girmek gerekecek. tavisiyelerinizi beklerim. sunu söyle yap bunu böyle yap seklinde. acemiyim aksesuar işinde. özellikle angel farlarda ve led yapımında fikirleriniz önemli. ampüller patmalamsın diye ne yapmam gerekiyor. ikide bir far sökmek istemiyorum. birde bu angelları ve serit ledi stoplara bağlıyoruz değil mi? aslında daha cok orum var :)

Geri