***corsa d club ***

alla alla olum öyle konuşmadık mı? son susturucu vardı diye hatırlıyorum :) kimde vardı lan bu orta susturu ????? :dil::dil:

Hiçbir dizelde yok bizde, çok konuştuk karışmış belli :)
Caner ile konuştuk Antalya' da 1.2 corsa d kaldırdık lifte onda vardı dedi. Şaşırdık :confused:

Yarın gece uzun bir yol yapıcam sizce bu güzergah iyimidir? tavsiyeleriniz neler

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.webp
    Ekran Alıntısı.webp
    61.6 KB · Görüntüleme: 14
Yalnız şunu tavsiye edebilirim..Eğer gece yola çıkacaksan..orada Burdur'dan Fethiye'ye değilde.. Önce Antalya'ya oradanda sahil boyunca Fethiye'ye gidersen biraz yol uzar..Ama..Yaklaşık olarak sabah saatlerinde Antalya'da olacağın için sabahin ilk saatlerinde Kemer üzerinden ve eski yoldan (Yeni yapılan duble yol değil) sahil boyun gidersen mükemmel bir manzarayı seyrederek gidersin..
Sabah saatinde orası muhteşem oluyor..
Fethiyeye gelmeden öncede patara da bi denize girer öyle gidersin..
Amaç tatilse ben öyle yapardım mesela..

Yalnız şunu tavsiye edebilirim..Eğer gece yola çıkacaksan..orada Burdur'dan Fethiye'ye değilde.. Önce Antalya'ya oradanda sahil boyunca Fethiye'ye gidersen biraz yol uzar..Ama..Yaklaşık olarak sabah saatlerinde Antalya'da olacağın için sabahin ilk saatlerinde Kemer üzerinden ve eski yoldan (Yeni yapılan duble yol değil) sahil boyun gidersen mükemmel bir manzarayı seyrederek gidersin..
Sabah saatinde orası muhteşem oluyor..
Fethiyeye gelmeden öncede patara da bi denize girer öyle gidersin..
Amaç tatilse ben öyle yapardım mesela..
Antalya tarafından uzuyor yol galiba ama burdur molası sonrasında kararımı netleştiririm. onun dışında sapancadan sonra yol durumu nedir? biliyormusunuz? rahat mıdır?

Geri