***corsa d club ***

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abi ben opc almam tek kapı artık ileride çocuk falan zr olr anca body kıt air ride yeter

abi valla bekarlık sultanlık sözü simdi çok anlamlı geldi bana :)
bu arada dun tam 100km de benzin doldurdum yine Full deponun üzerinden 100 km gidince sonuç aynı 10 lt doldu cıldırcam az kaldı :)

leventaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıldırmayacaksın hocam..
Dayayacaksın LPG yi..LPG kötü bişey değil. Sonuçta harcadığın para egzozdan havaya uçup gidiyor.. LPG , Havaya para saçmaktan iyidir.

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıldırmayacaksın hocam..
Dayayacaksın LPG yi..LPG kötü bişey değil. Sonuçta harcadığın para egzozdan havaya uçup gidiyor.. LPG , Havaya para saçmaktan iyidir.

Doğru söylüyorsun abi de bu sefer motor garanti dışı kalıyormuş bekliyorum bende 3 senelik garantisi dolsunda lpg yapayım diye.

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim bu ben gorebiliyorum ama
Yeni-Opel-Astra-GTC-10.jpg

bende göremiyorum resmi :)

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sabahtan Sprint Booster gaz tepkimesi iyileştiren ufacık bir modul siparişi verdim arkadaşlar haftaya cumartesi elimde, bu modul hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi sorum olacak.
Ben enjoy 1,3 cdti active var..arka sis farlarının biri yanmıyordu..bugün aldığım bayinin servisine gittim..Bu sarf malzemesi olduğu için garanti kapsamı dışında dedi..
Sonra bayideki satış temsilcisi ile konuştum ve benimle beraber servise geldi..Bu seferde bunlarda sis farı bir tane olur diğeri yanmaz zaten dedi.
Ama orada bi ampul var..o niye var dedim...görüntü bozulmasın diye kondu o oraya dediler.

Sizlerin arabada da sis farı tekmi yanıyor?

Tek yanar, tesisatı ampulü her şeyi hazır. 1 kablo ile sağdaki de aktif olabilir. Bende çift.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sabahtan Sprint Booster gaz tepkimesi iyileştiren ufacık bir modul siparişi verdim arkadaşlar haftaya cumartesi elimde, bu modul hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar?
Yorumlarını ölçümlerini bekliyor olacağım ama 10 litreyi görünce her seferinde şaşırıyorum valla...

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlarını ölçümlerini bekliyor olacağım ama 10 litreyi görünce her seferinde şaşırıyorum valla...

vallaha sorma iller her benzinciye gidişimde her depo dolumunda bende şaşırmıyorum hatta sinirleniyorum her seferinde düşlüyorum ama sonuç aynı acaba neden diye sorup duruyorum enjektörlerde mi sorun var acaba bende?