***corsa d club ***

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bursa Neskar 3 yıl dedi bana ama gerçeği 2 yıl mı? Olsada birsey farketmez daha 1 senesi var en kotu ihtimal ile :)

fark eder ya bak şimdi benim direksiyonu çevirdikçe kapı gıçırtısı sesi gelmeye başladı garanti olsa değiştirirlerdi :)ben orada çift sis far cam suyu bidonu park sensörü değiştirdim garantiden:)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha sorma iller her benzinciye gidişimde her depo dolumunda bende şaşırmıyorum hatta sinirleniyorum her seferinde düşlüyorum ama sonuç aynı acaba neden diye sorup duruyorum enjektörlerde mi sorun var acaba bende?
Abi inan haftasonu full klima açık gezdim dibine kadar devirli kullandım... yani öyle böyle değil hatta eşim araç kullanmaya başladığı için benim arabayla 2 saat çıktı düşün artık ondaji yakıt tüketimini hesapladım ben abi.

70 TL lik yakıt aldım hemen hemen 14 litre yapıyor. 7,125 Litre tüketim. 0,350 kuruşa denk geliyor. uzun zamandır bu kadar yüksek değere ulaşmamıştım.

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi inan haftasonu full klima açık gezdim dibine kadar devirli kullandım... yani öyle böyle değil hatta eşim araç kullanmaya başladığı için benim arabayla 2 saat çıktı düşün artık ondaji yakıt tüketimini hesapladım ben abi.

70 TL lik yakıt aldım hemen hemen 14 litre yapıyor. 7,125 Litre tüketim. 0,350 kuruşa denk geliyor. uzun zamandır bu kadar yüksek değere ulaşmamıştım.

iyimiş abi seninki :D Ben arabayi ağlatiyorum geçen bakmiştin 12.5 midi :D :sulanma:

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ryg1b.jpg

ryg1x.jpg

ryg28.jpg

:sulanma: :sulanma: :sulanma:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak sen beni dinle ön panjuru siyah kaplat şeritleri öyle çek... ön evo lip ile marşpiyerleri aynı ton boyat :)

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim'de dediğim gibi abi :D ön panjuru siyah yaparsam Alman Şeridi Olcak Galatasaray Şeridi panjur siyah şerit siyah :/

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Resmi mi bu fun ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi