Corsa D Irmscher Edition

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ELR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kazasız belasız cezasız binmen dileğiyle... Maşallah diyorum

aynı body kitle alıyodum nerdeyse bende ama sadece panjur aldım ve opc line yapmaya karar verdim aracı :) hoş bi body kit ama önden biraz kaba duruyo sanki ondan beğenmemiştim ben hatta benim aracımı alırken uygulanmış bikac corsa resmi göstermişlerdi griydi belkide budur :)

Son düzenleme:
Ön tamponu yandan merak ettim Kazasız Belasız binmen dileği ile Maşallah...

Tesekkurler arkadaslar. Su anda Ingilteredeyim 1 ay sonra Izmire gelecegim o zaman foto koyarim detayli bir sekilde. :) Benimde ilk bastaki dusuncem siyah renk sunrooflu alip on panjur vede opc spoyleri takmakti bunun icinde cam filmide girecek falan bu sekilde yari fiyatina geldi bana parcalar o yuzden olmusken tam olsun dedik ailecek :). On tamponun tek dezavantaji altini falan surtturecegim diye korkuyorum bazi yerlerde; plastik kisim olmadigi icin belli olmuyor allahtan daha bi problem yasamadim; bu yuzden de araci jantsiz yere basmaya korkuyorum acikcasi gerci plastik malzeme arti olarak kaskoyada isli ama genede korkuyorum. :rolleyes:

Tesekkurler arkadaslar. Su anda Ingilteredeyim 1 ay sonra Izmire gelecegim o zaman foto koyarim detayli bir sekilde. :) Benimde ilk bastaki dusuncem siyah renk sunrooflu alip on panjur vede opc spoyleri takmakti bunun icinde cam filmide girecek falan bu sekilde yari fiyatina geldi bana parcalar o yuzden olmusken tam olsun dedik ailecek :). On tamponun tek dezavantaji altini falan surtturecegim diye korkuyorum bazi yerlerde; plastik kisim olmadigi icin belli olmuyor allahtan daha bi problem yasamadim; bu yuzden de araci jantsiz yere basmaya korkuyorum acikcasi gerci plastik malzeme arti olarak kaskoyada isli ama genede korkuyorum. :rolleyes:

bide bizim arabalarda arabanın önüde gözükmüo acaba bendemi irmscher alsaydım yaw şimdi pişman oldum yaw güzel gözüktü baya gözüme şimdi:confused:
yada opc linemı yapsam yoksa irmschermi diye düşünmeye başladım:confused:
sabah bizim opeldeki mustafayı bi dürtmem lazım o bana fikir versin bi kafamı karıştırdı araban :) kazasız belasız tekrardan maşallah diyorum nazarım deymesin:)

Son düzenleme:
Arkadaşım aracın çok şık duruyor. Mümkünse buraya parçaların ayrı ayrı fiyatlarını yazabilirmisin bide nerden temin ediliyor bu irmscher parçaları?

kardeşim bişi sorucam bu remusun kare olanı deilde başka türü sığmaz mı oraya?

Geri