Corsa D Irmscher Edition

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ELR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dostum sanırım seni bostanlıda devamlı görüyorum bi gün denk gelince arkana yapışıp iki sellektör çakabilirim haberin olsun:D tanışırz bi:D

1 aydir yatiyor araba o arada gorduysen buyuk ihtimal AZU plakali 5 kapi gri on panjurlu jantli aractir. :) Ama ev karsiyakada, bostanlida cok takiliyorum daha oncesinde gorduysen ok sonrasinda gorursen bi korna ottur tanisiriz bende gorurursem taciz ederim merak etme :D .

Cok tesekkurler arkadaslar valla para yiyor parcalar ama bence deger.

Bu arada egsoz sorusu icin abi valla cok buyuk sigmaz nasi anlatsam bilemedim vallaha :)

Tesekkurler sagolun.

1 aydir yatiyor araba o arada gorduysen buyuk ihtimal AZU plakali 5 kapi gri on panjurlu jantli aractir. :) Ama ev karsiyakada, bostanlida cok takiliyorum daha oncesinde gorduysen ok sonrasinda gorursen bi korna ottur tanisiriz bende gorurursem taciz ederim merak etme :D .

Cok tesekkurler arkadaslar valla para yiyor parcalar ama bence deger.

Bu arada egsoz sorusu icin abi valla cok buyuk sigmaz nasi anlatsam bilemedim vallaha :)

Azu plakalı olanı biliyorum o bayadır bostanlıda :) 1 seneyi geçiyo hatta sanırım. Ben seninkini gördüm 2 kere:) onun dışında:)

Egzozları sordum gerekli mercilere evet Remus üretiyomuş. nightboy sayesinde yeni bişey daha öğrenmiş olduk:D sağol dostum:D

abicim ben bu irmsher body gördüğüm zaman ben boşuna aracıma body yaptırdığımı anladım,tek kelime ile harika olmuş,en kısa zamanda bende düşünüyorum
kolay gelsin
araç astra1.3 cdti

Estf.ne demek oyle bosuna falan yaptirdim, cok tesekkurler elimizden geleni yapiyoruz hepimiz.

Azu plakalı olanı biliyorum o bayadır bostanlıda :) 1 seneyi geçiyo hatta sanırım. Ben seninkini gördüm 2 kere:) onun dışında:)

Egzozları sordum gerekli mercilere evet Remus üretiyomuş. nightboy sayesinde yeni bişey daha öğrenmiş olduk:D sağol dostum:D

Heh tamam o zaman :D. gorusuruz haftaya cikmaya baslarim artik gene bostanliya.:) Valla yeminlen bilmiyordum bende remus mus iyi vall iyi o zaman.:)

arabanın orjinal egzostunun biraz daha büyüğü war bende o egzost yerine uyar mı?

Geri