::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyiymiş be :D

Benim araç 2004 model olduğu için benimki eski tip teyp, sende mp3 çalarlı vardı.. Onun fiyatını sorabilirmisin?

Bu arada, benim ön konsol tam gümüş rengi değil, biraz gri-gümüş gibi..

Efe bi bilgi edindim bugun ancak yararı olur mu bilmem,senin istediğin mp3 çalarlı cihazının kursun renkli olmasını istiyorsun değil mi? 2007 ve sonrası vivaro modellerinde kurşun rengi istediğin cihaz kullanılıyor.kazalı araçlardan çıkma bulma ihtimalin iyi gibi görünüyor.eğer sıfır olsun dersen (eskiden telafuz ettiğimiz 1100 tl) çok daha alt rakamlarda fiyat edindim senin için.yaklasık 650 tl fiyat aldım istediğin mp3 çalar için (sıfır)...

bizim bu ön tampondaki ızgaraların gsi tipi olanları nereden ve kaça temin edebiliriz acaba bilgisi olan varmıdır?

Efe bi bilgi edindim bugun ancak yararı olur mu bilmem,senin istediğin mp3 çalarlı cihazının kursun renkli olmasını istiyorsun değil mi? 2007 ve sonrası vivaro modellerinde kurşun rengi istediğin cihaz kullanılıyor.kazalı araçlardan çıkma bulma ihtimalin iyi gibi görünüyor.eğer sıfır olsun dersen (eskiden telafuz ettiğimiz 1100 tl) çok daha alt rakamlarda fiyat edindim senin için.yaklasık 650 tl fiyat aldım istediğin mp3 çalar için (sıfır)...

Burak, ilgin ve uğraşların için teşekkürler.. Aklımda bulunacak bu konular, tekrar yardımını rica edebilirim..

Teşekkürler tekrar..

arkadaşlar sizin tavsiyelerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var, aracınmın lastik ebadları 195/55/R16 dır. siz corsacı arkadaşlarım lastik hava basınçlarını kaç vuruyorsunuz. sormam daki sebep herkesin görüşünü alıp bilgisinden yararlanarak en uygun hava basıncından faydalanmak.

Geri