::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
GSI ızgaraları serviste mi 90 tl? birde, sislerin montajında problem çıkmaz değil mi? yani sisleri önceki panjurdan çıkarıp, GSI ızgarasına takıcak...??

Birde, yay takıcam demişsin, jantları değiştirmeyi düşünüyormusun pki?

sanırım problem çıkmaz problem çıkarsa çözeriz ne yapalım :D

Jantları değiştirmeyi düşünmüyorum.

ben yarın servise bir uğrayım.. GSI ızgaralarını sorup, eğer anlaşabilirsek taktırayım..

gsi ızgaraları tahmin edildiğinden ucuz ewt:D
bende 85 tl ye almıştım (servisten).. basit bi parça kim ona bakıcak dikkat edicek ama kendin bakıosun ve hoşuna gidiyo.. tavsiye ederim..

yay taktıktan sonra amortisöre dokuncak mısın şentürk ?
yüksel sadece yay taktı sorun yok galiba ama, hakanlı abi bana yay takınca ona görede amortisör takman lazım demişti :S

yay taktıktan sonra amortisöre dokuncak mısın şentürk ?
yüksel sadece yay taktı sorun yok galiba ama, hakanlı abi bana yay takınca ona görede amortisör takman lazım demişti :S

yüksel sadece yayları değiştirdi diye biliyorum zaten yayları alıp yükselin başına ekşiyeceğim :D

Bu çocuk benim kanıma giriyor haftasonu beraberdik kanıma soktu şu yay işini hadi hayırlısı (:

kesınlık yay varsa amortisor şart. yoksa zıp zıp zıplarsınızz. gsi ızgara dedıgın şeyın yansanayısı olsa 5 lira etmicek bi malzeme ama hadi neyse bakalım :)

Bu çocuk benim kanıma giriyor haftasonu beraberdik kanıma soktu şu yay işini hadi hayırlısı (:

evet yaa, ama Yüksel cidden çok uğraşıyor arabasıyla :) bambaşka bir hal aldı arabası, msn'den konuşmuştuk baya ve forumdaki fotoğraflardan da belli zaten aracın stock hali ve sonrası.. :D

corsa garaj bayağ bi aktif maşallah :D
yalnız ben ödevime geri dönüyorum arkadaşlar.. garaj size emanet ehueh

Geri