::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Efe kardeşim büyük ağızlı bi eksoz ucu arabana çok ama çok hava katacak.. Ayrıca araban kırmızı 1 numara açık cam filmide şahane olur.

egzos konusunda haklısın, babama bir türlü laf geçiremiyorum ama Mayıs'ta arabanın muayene zamanı, ve hayırlısıyla Mayıs sonunda mezun oluyorum.. Ondan sonra egzos işine kesin giricem..

Film konusunda ise yine aynı fikirdeyim, koyu film istemiyorum, dediğin gibi 1 numara film yaptırmayı bende düşünüyorum..

Umarım artık babam inadından vazgeçer ve rahat bırakır beni :D

egzos konusunda haklısın, babama bir türlü laf geçiremiyorum ama Mayıs'ta arabanın muayene zamanı, ve hayırlısıyla Mayıs sonunda mezun oluyorum.. Ondan sonra egzos işine kesin giricem..

Film konusunda ise yine aynı fikirdeyim, koyu film istemiyorum, dediğin gibi 1 numara film yaptırmayı bende düşünüyorum..

Umarım artık babam inadından vazgeçer ve rahat bırakır beni :D

Muayanede eksoz ucuna bişey diyorlarmıki? Sadece uç yahu sanmıyorum efe birşey diyeceklerini.

aslına bakarsan, Yüksel'in taktığı (sanırım sende de vardı Selçuk) arka spoyler da düşünüyorum :)

Muayanede eksoz ucuna bişey diyorlarmıki? Sadece uç yahu sanmıyorum efe birşey diyeceklerini.

evet demiyorlar ama ben Remus taktırmayı düşünüyorum, son susturucuyla birlikte.. :D

tabii bulabilirsem bu modeli..

ovalremus.jpg

aslına bakarsan, Yüksel'in taktığı (sanırım sende de vardı Selçuk) arka spoyler da düşünüyorum :)

Evet yükseldede var bendede beraber yaptık zaten montajı bence çok şık duruyor keşke daha önce yaptırsaydım diyorum :)

Ama şimdi sırada bir kaç bişey daha var kafamda para oldukça yavaş yavaş yapacağım.

İlk olarak Seat Leon Cupranın ön tampon altı eki var 70 tl bişey servisinde onu alıp boyatıp takacağım tahminrn 100 tl yi bulacak. 2 nci olarak gsi ızgaraları var oda 90 tl sanırım.3 ncü olarak ırmsher ön panjur var aklımda 275 tl. 4 ncü ve son olarakta 3.5 cm eibach yay alacağım. 250 tl.

toplam 800 tl civarında bir bütçe lazım. Her ay birini yaptırayım diorum bakalım nasip kısmet ;)

Tabi birde chip istiyorum :)

Son düzenleme:
evet demiyorlar ama ben Remus taktırmayı düşünüyorum, son susturucuyla birlikte.. :D

tabii bulabilirsem bu modeli..

ovalremus.jpg

valla eksoz yapacağına bi uç al bide açık hava filtresi taktır bence ses olarak seni çok daha fazla tatmin eder.

Benim araç dizel olmasa ben çoktan taktırmıştım filtreyi.

GSI ızgaraları serviste mi 90 tl? birde, sislerin montajında problem çıkmaz değil mi? yani sisleri önceki panjurdan çıkarıp, GSI ızgarasına takıcak...??

Birde, yay takıcam demişsin, jantları değiştirmeyi düşünüyormusun pki?

Geri