::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
angel alacağım iyice kararsız kaldım junyan ve sonar arasında.

Sonarın tipi daha hoşuma gidiyor. Junyanın yükseklik ayarı olması çok iyi.

Junyan ve Sonarlı corsa c resimleri arıyorum angellar açıkken yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada cortez senin angellar ne marka

öncelikle merhaba
junyan ı bilmem ama ben combomda sonar kullanıyorum sonardan epey memnunum angel farlarda genel olarak buğu olayı şikayeti oluyor şuana kadar ben rastlamadım inşallah sende rastlamazsın

Şimdi ürünü alacağım yer ile görüştüm ürünün içinden sinyal duyu çıkıp çıkmadığını sordum. Çıkmadığını aracın orjinal farındaki sinyal duyunun kullanıldığı söylendi. Sonar kullanan arkadaşlar orjinal fardaki sinyal duyu bire bir oturuyormu sonara?

Saolun arkadaşlar bakalım servisten çıkacak duruma göre hareket edicem.Ama sıkıldım bu işten o kadar uğraş para,emek,zaman harca şerefsizler resmen tuzak çukur açsınlar hiçbir uyarı levhası,ısık vs koymasınlar bütün emeklerin boşa gitsin.Tabi ön tamponunda elden geçmesi gerekiyor.Eğer bir değişiklik olmazsa şu anki kararım arabayı isteyen bir arkadaşım vardı.Onun arabasını alıcam corsayı vericem '2005 bmw 320i standart olarak binip hayatıma öle dewam edicem...

Son düzenleme:
geçmiş olsun cortez inşallah pek bişey yoktur aracında. Baya emek harcadın aracına bari binseydin biraz.

Şimdi ürünü alacağım yer ile görüştüm ürünün içinden sinyal duyu çıkıp çıkmadığını sordum. Çıkmadığını aracın orjinal farındaki sinyal duyunun kullanıldığı söylendi. Sonar kullanan arkadaşlar orjinal fardaki sinyal duyu bire bir oturuyormu sonara?

selçuk abi garajımıza uğramışsın ordan gördüm sonar angel ların yanında parça vermiyorlar duy dediğin soketi soruyorsun öyle düşünerek konuşuyorum soket birebir uyumlu orjinal farı söküp sonar takılınca direk uyum sağlıyor

Geri