::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
allah bu belediyelerin belasını versin başka birşey demiyorum.arabayıda satıp kurtulucam sonunda gece karanlığında hiçbir uyarı levhası olmadığı için ben ve arkadaşımın arabası çukura girdik ikimizinde servis ışıkları yandı.benim sonuç karterde çatlak...arkadaşın yağ anında boşaldı...
tekrar söylüyorum allah belanızı versin

allah bu belediyelerin belasını versin başka birşey demiyorum.arabayıda satıp kurtulucam sonunda gece karanlığında hiçbir uyarı levhası olmadığı için ben ve arkadaşımın arabası çukura girdik ikimizinde servis ışıkları yandı.benim sonuç karterde çatlak...arkadaşın yağ anında boşaldı...
Geçmiş olsun umarım başka hasar yoktur

gecmıs olsun bende bıktım artık beledıyenın su cukurları duzeltmemesınden .. tam olarak nerde oldu bu onlar önlem almıyor bari biz kendimizce önlem alalım ..

angel alacağım iyice kararsız kaldım junyan ve sonar arasında.

Sonarın tipi daha hoşuma gidiyor. Junyanın yükseklik ayarı olması çok iyi.

Junyan ve Sonarlı corsa c resimleri arıyorum angellar açıkken yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada cortez senin angellar ne marka

cimg6670h.jpg

cimg6213.jpg

umut resimler için sağol. Abi bak sonarlı corsa benim araçla aynı renk çok iyi olmuş.

big_12810165_u0d.jpg

:( cortez biz senden yeni fotolar beklerken sen uzucu bir haberle geldin geçmiş olsun daha beterinden korusun...

geçmiş olsun gerçekten bu tarz olaylar çok oluyor ben geçen sene bu çukurlar yüzünden takla atıyordum Allah korusun tekrar geçmiş olsun

Geri