::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cortez yeni aracın hayırlı ugurlu olsun umarım onla bole seyler yasamazsın ve guzel bır sekılde kullanırsın..cam fılmı ve ondekı panjuru siyah yapman yeterlı olur sanırım:)

cortez arızan,hasarın ve aracın için üzüldüm.ne güzel de tam çalışmalar devam ediyordu..hayırlısı diyelim oyle olsun..hayırlı olsun aracın.kazasız belasız...yalnız muhasebeye uğra,çıkışını yaptır..artık opelci değilsin...:D:D
şaka bi yana her zaman heryerde...;)

teşekkürler arkadaşlar sanırım alışmak biraz zaman alıcak :) komple cam filmi yapıldı.yrnda kuaföre giricek.modifye olarak sadece bunlar :D

cortez arızan,hasarın ve aracın için üzüldüm.ne güzel de tam çalışmalar devam ediyordu..hayırlısı diyelim oyle olsun..hayırlı olsun aracın.kazasız belasız...yalnız muhasebeye uğra,çıkışını yaptır..artık opelci değilsin...:D:D
şaka bi yana her zaman heryerde...;)

opelin herzaman bende ayrı bir yeri var.bakarsınız belki ilerde astra opc ile geri dönüş yaparım.:kop:

merhabalar arkadaşlar...
2001 model corsa aracım var yavaş yavaş tuning işine girmeye başladım.ilk olarak jant lastik değiştirdim.şimdi dış görünüş için tavana folyo yaptırmak istiyorum.Bildiğiniz işçiliği düzgün olan biryer varmı?
Birde spoyler yaptırmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz yer varmı?

Angel farları dün nihayet taktım. Eski farlarımda h7 olduğu için angellar için h1 ampül almıştım. Yolda giderken farları açtığımda ABS lambası 2-3 saniye yanık kalıyor bu arada kadran 0 a iniyor ve 2-3 saniye sonra tekrar normale dönüyordu.

Sorunun çözümünü bulmak için ampül değiştirdim balast değiştirdim xenonlara kondensatör taktım denedim sorunum düzelmedi. oto elektirikçiye gittim servise gittim kimse bulamadı sorunu.

Yükselle birlikte Son olarak xenon ampülünün balasta giden yüksek gerilim kablosunun ABS beynine yakın olduğunu farkettik. Sorun bu yüzden oluyormuş kabloyu uzaklaştırdık sorun çözüldü. Kablo kısa olduğu için sigorta kutusunun çamurluğa yakın olan tarafına sıkıştırdık şimdilik emaneten duruyor.

Bir ara sorun çözülmeseydi angel farları çıkarmak bile aklımdan geçmişti.

Angel farları dün nihayet taktım. Eski farlarımda h7 olduğu için angellar için h1 ampül almıştım. Yolda giderken farları açtığımda ABS lambası 2-3 saniye yanık kalıyor bu arada kadran 0 a iniyor ve 2-3 saniye sonra tekrar normale dönüyordu.

Sorunun çözümünü bulmak için ampül değiştirdim balast değiştirdim xenonlara kondensatör taktım denedim sorunum düzelmedi. oto elektirikçiye gittim servise gittim kimse bulamadı sorunu.

Yükselle birlikte Son olarak xenon ampülünün balasta giden yüksek gerilim kablosunun ABS beynine yakın olduğunu farkettik. Sorun bu yüzden oluyormuş kabloyu uzaklaştırdık sorun çözüldü. Kablo kısa olduğu için sigorta kutusunun çamurluğa yakın olan tarafına sıkıştırdık şimdilik emaneten duruyor.

Bir ara sorun çözülmeseydi angel farları çıkarmak bile aklımdan geçmişti.

aman abi yakışmıştır xenonlar iyiki çözümü bulmuşsunuz ayrıca ampul mü taktın yoksa xenon kit mi taktın h1 de

aman abi yakışmıştır xenonlar iyiki çözümü bulmuşsunuz ayrıca ampul mü taktın yoksa xenon kit mi taktın h1 de

xenon kit taktım ya sorunu yapanda xenon ampülünün yüksek gerilim kablosunun abs beynine yakın olup manyetik alan yaratması. Eski ampüllerde sorun olmuyordu bunun markası farklı sözde daha iyisi ama manyetik alan yaratıyor ne kadar olsa.

Geri