Corsa sağ arka sis farı!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende arka flaşör olarak duymuştum ama nekadar doğru bilemiyorum...

Yok yok corsadistorsiyon'nun söylediği gibi kar lambası bende okumuştum bunu. Ama Opel otomobil plazalarındaki görevliler bile buna arka sis farı diyorlar.

kardeş bende de aynı bende yanmıyor diye gittim bana da öyle dediler için rahat olsun ama taktırayım desen servisde çokda para ona göre..

yaw ben eski corsaya taktırmıştım 3ytl istemişlerdi.ama geri vites ışığıydı bu

abi birşeyi yok ben astrama kendim yaptım gerekli olan bir adet matkap ve ampul bu kadar haa bir de elektrik :) şimdi orjinali gibi...

tüm arabalarda sadece sol da olması standarttır.Opel e mahsus birşey değil yani...Sebebine gelince de fren lambası nın rengininde kırmızı olması sebebiyle arkadaki sürücüyü şaşırtmamak yada öndeki aracın fren yapıyormuş izlenimi yaratmamak için bu şekilde üretiliyor...Saygılarımla...
ewt bende böyle düşünüyorumm:good::good:

kardeş bende de aynı bende yanmıyor diye gittim bana da öyle dediler için rahat olsun ama taktırayım desen servisde çokda para ona göre..

Çok para olmaması lazım . Zeten ampul soket yeri mevcut,Bir ampul takacak ve ona delik açılacak. Bir akadaşım özel birserviste 7500 bakımında yaptırdı sadece ampul parası aldılar.

valla kardeşim ben tırsdım bunlardan ucuz derler bana hallederiz gelirsin arabayı almaya dünya para isterler adam arabanın altına yatmaya bile para alıyor sanki neyse ben zaten sis lambalarım gözükmüyor artık kapandılar..

Ozaman sizde yerine adamına göre uygulama yapacaksın götürdüğünde iş emri açtırmadan pazarlığını yap garanti olsun canınız sıkılmasın.

Arkadaşlar Corsa D'lerde ampul var bağlantı yok. Bilginize.

Geri