Corsa sağ arka sis farı!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bazı ülkelerde arka sisler çift yanıyor, mesela lagunalarda da arka sis lambaları çift yanıyor o nedenle tasarruf olsun diye simetrik olarak lamba yerleri hazır üretiliyor. Gerekmiyen yahut kanunlarında tek kullanılanlar için tek lamba bağlanıyor.

uluslar arasi bi kural gibi bişey o arka sis sadece sol yazar bütün markaların oyledir koyarlar ama lambası yanmaz aracının kitapcıgında yazıyor o

birçok araç üreticisi sadece sol arkaya sis lambası koyar.en azından opellerde bu şekilde.hondalarda hundailerdede peugeotlardada bu şekilde.ama kimileri ise çift koyar.örenğin fiat tipo-tempra-doğan şahin serisiii.neden tek bilemem ama hiç hoş olmadığı kesinnn

Ayni. Tablada ampulun soket yeri mevcut. Ampul takıp fara giriş deliğide açtırırsan ikinci bir arka sis farına sahip olursun bunu yaptıran arkadaşlarım var. Ben kendim yapmayı düşünüyorum.

adam haklı ihtiyacın olan matkap vb türevi olan alet duy 5w dipsiz ampul 1 metre kablo x2 biraz özgüven

Ben sağ arkaya kendim bağladım çok güzel oldu , yedek parçacıdan sis farı duyu alıosun ona göre ampul alıosun , ve ıkısı arasında paralel bı r tesısat cekıp ısı bıtırıosun toplamda 15 tl falan tutuyor.

Evet sagda olmuyor arka sis, lakin ben kendi corsa'min arka sagini delip, ampulu takmistim, sagdada yaniyordu, muthis gorunuyor arkadan gelen coksa rahatsiz edebilir dier suruculeri ama yol bosken gece yaktinmi uzaktan cok hos bi goruntu olur:) zira yaparda yakarsan surekli elin sis tusunda olsun millete kufur ettirmemek lazim nitekim:p

Geri