CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Resimdeki uygulamada daha farklı ne olabilir diye düşünüyorum aklıma başka bişey gelmiyor. Stopları boyadığım transparan boyayla önce hafiften kararttılar sonra da vernik mi attılar acaba :)

ürün ile ilgii cevap geldi

slm kullandıgımız carbon elyaf 245 gr yapmış oldugumuz corsa daki gibi ön konsol 450 gibi ama digerleri icin parca olarak fiyat veriyoruz parcaları görmemiz gerek saygılar

450 gibi bir fiyat yüksek şu 10 tl lik ürün neymiş onu soracam bakalım

450 yüksekmiş :(

adam direksyonada mı yapmış bana mı öyle geldi?
bu arada fotoda görünce aklıma geldi. kapı döşemelerim sarktı sökülüyor. masraflı iştir herhalde. döşemeci istiyor araba :(

adam direksyonada mı yapmış bana mı öyle geldi?
bu arada fotoda görünce aklıma geldi. kapı döşemelerim sarktı sökülüyor. masraflı iştir herhalde. döşemeci istiyor araba :(

Aynısı bizim araçtada olmuş aldığımızda vardı. Gerilmiş kapı tutacaklarının olduğu yerin kenarından çıkmış püskül püskül döşeme ipleri falan gözüküyor :)

ürün ile ilgii cevap geldi

slm kullandıgımız carbon elyaf 245 gr yapmış oldugumuz corsa daki gibi ön konsol 450 gibi ama digerleri icin parca olarak fiyat veriyoruz parcaları görmemiz gerek saygılar

450 gibi bir fiyat yüksek şu 10 tl lik ürün neymiş onu soracam bakalım

fön makinası ile yapılan bir uygulama değilmiş gelen cevap şu şekilde

10 tl sembolik rakam fön makinesiylre yapılmıyor ? saygılar

fevzi zonguldak sis içinde bizim sucuk işi yattı göz gözü görmüyorrr

Abi Allah razı olmadı :) Sadece sis varsa sorun olmaz ben olsam gitmiştim yine de. Eğer soğuk ve yağmur yoksa.

Benim dediğim tarz bir uygulama denemeye deymez mi cila vernik falan ? Sonuçta beğenmezsen kaplama olacağı için sök at. :)

Geri