CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sadece paylaşıyoruz. O kadar para veripte torpido falan kaplatmayız tabi :)

harcıyorsunuz siz fark etmeden harcıyorsunuz sizi takip ediyorumda...
sadece kaplama mevzusu değil paylaştıınız fiber kaliteli bi kaplama alır iyi bir işçilik olduğunda gene bunu sağlarsınız

mustafa neye para harcıyormuşuz araştırıyorsunuz desen neyse de aramız da kaplama yaptıran yok uygun bir ürün bulursak yaptırırız o da ayrı bişey varsa uygun bildiğin bir kaplama yardımcı ol

bir kaç corsası olan arkadaşım varda lafım onlara zaten :) seni az çok bilirim zaten araştırmadan vida almazsın en güzelide bu zaten.

balata fiyatı normal

balatalar ile disk te değişmeyecekse sonradan frenlere bastığın zaman diskten ses gelmeye başlar ıslık sesi gibi bunun için diskleri de tornaya göndermeni öneririm nedeni ise eski bakataların disk üzerinde esit olarak basınç uygulayamaz ve bazı kısımları daha çok aşınır ve yeni taktığın balata ise diskin tüm yüzayine bu aşınmadan dolayı diskin tüm yüzeyine deyemez ve ses yaparr

aynen dediğin gibi oldu falcon. şuanda yeni balatalar takılı ve ciyaklama var frene bastığımda. disklere torna yapmadan takmış balataları usta, o sebeple benim torna yaptırmam gerekiyor heralde.

balatalar ile disk te değişmeyecekse sonradan frenlere bastığın zaman diskten ses gelmeye başlar ıslık sesi gibi bunun için diskleri de tornaya göndermeni öneririm nedeni ise eski bakataların disk üzerinde esit olarak basınç uygulayamaz ve bazı kısımları daha çok aşınır ve yeni taktığın balata ise diskin tüm yüzayine bu aşınmadan dolayı diskin tüm yüzeyine deyemez ve ses yaparr

aynen dediğin gibi oldu falcon. şuanda yeni balatalar takılı ve ciyaklama var frene bastığımda. disklere torna yapmadan takmış balataları usta, o sebeple benim torna yaptırmam gerekiyor heralde..

diskleri tornaya sokturacak mısın yoksa devam mı???

park ampulünü değiştirmek için farı komple sökmek mi gerekiyor? sol taraf patlamış baktım ama çok uğraşamadım zaman olmadığı için

aynen dediğin gibi oldu falcon. şuanda yeni balatalar takılı ve ciyaklama var frene bastığımda. disklere torna yapmadan takmış balataları usta, o sebeple benim torna yaptırmam gerekiyor heralde..

diskleri tornaya sokturacak mısın yoksa devam mı???
vallaha sen dedin diye sokturucam :) yoksa usta yapmamış hiçbişey sadece balataları değiştrimiş ve ben şuan o cıyaklama sesine uyuz oluyorum. torna yaptırmak maliyetli birşeymidir?

Geri