CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
img-resized.png
Orjinal boyutuna [ 1280 x 960 ] göre 40% oranında küçültüldü- Orjinali için TIKLA
15363578.jpg

img-resized.png
Orjinal boyutuna [ 1280 x 960 ] göre 40% oranında küçültüldü- Orjinali için TIKLA
80686359.jpg

bütün incik boncuk isler bitince kestigim yerledeki boşlukları ve orjinalmiş gibi olması için ovalimsi şekli vermek için boyacıların kullandıgı çelik macunu ile şekil verdim.

img-resized.png
85268690.jpg

img-resized.png
97789937.jpg

img-resized.png
38264564.jpg

macunun üstüne iki kat boya attım süper oldu ama boya zamanla atar diye korktugumdan siyah renk' birde kaplatma yaptım arkadaşlar ve ortaya böyle birşey çıktı.

( 8 adet led kullandım ledler birbiriyle paralel baglı 470ohm direç kullanıldı +12v'tu parklardan alındı. )

Nedense aracın içine yapılan ekstralar bana çok gereksiz masraf gibi geliyor :) Önceden çok hoşuma giderdi şimdi hiç ilgimi çekmiyor.

kaptan beğenmediii

ama yakın zmanda benim vits topuzunun üzerine bişeyle kapmam lazım sürekli vites topuzunda olduğundan dolayı üstünde ki gri kısım aşındı ve altında ki beyaz kısım ortaya çıktı oraya bir kaplama yapmak şart olduu

kaptan güzel olamasına güzel bunları türkiyee getirmek de masraflı işler

direksiyon kaplama ile daha uygun yapılabilir gibi geliyor bana

çıkma easytronic topuzu bulabileceğimi bilsem kesin ışıklı opel logosu yaparım

Nedense aracın içine yapılan ekstralar bana çok gereksiz masraf gibi geliyor :) Önceden çok hoşuma giderdi şimdi hiç ilgimi çekmiyor.

fevzi bende tam tersine aracın dışına birşey yapmayı pek sevmiyorum.. aracın içinde zaman geçirdiğim için içi daha önemli gibi geliyor.. :)

o kısmı atlamışım gerçi benim araça vites topuzu değişir mi bilemem

Easytronic.jpg

çıkma easytronic topuzu bulabileceğimi bilsem kesin ışıklı opel logosu yaparım

fevzi bende tam tersine aracın dışına birşey yapmayı pek sevmiyorum.. aracın içinde zaman geçirdiğim için içi daha önemli gibi geliyor.. :)

Aslında severim içindeki farklılığı, ufak değişiklikleri de; fazla paralar vermek, mesela bi direksiyon için 200-300 bana tuhaf geliyo :) Herkesin zevki farklı tabikide..

Geri