CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Orjinale ellemek yok abi bende :) Mecburen mdf kesilecek ve kalın olmazsa olmaz. Yandaki plastik kaldırır heralde sağlamdır.

oradaki çıkıntı yeterli. sağlamda kaldırır bence.
benimde pandizotu tutan çubuğun biri yok o taraf, bagaj kapağı açıldığında havaya kalkıp gidiyor. çıkardım zaten bir işe yaramıyor pandizot.
arka koltuktan bagaja uzanma konforu ve şoför koltuğundan bagaja birşey fırlatma rahatlığı değişilmez.
yanlıs bass koyarsak fırlatmam :)

oradaki çıkıntı yeterli. sağlamda kaldırır bence.
benimde pandizotu tutan çubuğun biri yok o taraf, bagaj kapağı açıldığında havaya kalkıp gidiyor. çıkardım zaten bir işe yaramıyor pandizot.
arka koltuktan bagaja uzanma konforu ve şoför koltuğundan bagaja birşey fırlatma rahatlığı değişilmez.
yanlıs bass koyarsak fırlatmam :)

harun bagajda hala kutu duruyor mu test ne aşamada

ali özbay abicim tekrar teşekkür ediyorum buradan da..

selam corsadaşlar :)

dediğin gibi corsadaşlar:)

Bugün boyanan ön konsol parçaları takıldı. Parmak izi falan hiçbirşey yok. Kusursuz oldu. Ancak akşam fotoğraf çektiğim için çok belli olmadı. Sırada radyo kısmı var orayı da boyattık mı bambaşka bir ön konsol :)

Parçalanmış hali :D

vxjj0p.jpg

Bu da yapılmış hali dediğim gibi karanlıkta çektiğim için net değil sabaha tekrar çekerim foto

r7vp8o.jpg

ege gündüz fotosunu görmek lazım bu şekilde bişey anlaşılmıyorrr

ama teypte yakında boyanması gerekecek

ege gündüz fotosunu görmek lazım bu şekilde bişey anlaşılmıyorrr

ama teypte yakında boyanması gerekecek

Yarın sabah daha düzgününü çekip koyarım tekrar. Bugün dersim olduğu için hava kararana kadar çekim yapamadım. Radyoyu da 1 hafta içerisinde halletmeyi düşünüyorum

ali abi o karbon kaplamadan bir haber varmı 400 küsür tl lik fiyat komple iç döşemedeki tüm plastik yerler içinmi(kapı kolları vs ler) eğer abi uygun olucaksa benim düşüncem 3m karbon kaplamanın üzerine vernik atıcaz 2 kat eğer bunlar dediğimiz şey tutarsa çok gzl olur bu arada corsa d için kol dayama veya bagaj havuzu almak isteyen varmı yada kullanan :D kullanan varsa görmek isterim

Yeni Proje başlatıyorum..(Tolga Gümüştekin'in hasretine :) )
Irmscher direksiyon GSI vites topuzu ve pedalları
Haydi bakalım arkadaşlar resimdeki direksiyon dün forumda 1 saat içinde 300 tl ye gitti
8169843c.jpg

Geri