CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yaw arkadaslar bana zenon önerırmısınız hem sısler ıcın hemde normal farlar ıcın almayı dusunuyorum ama bızım peder cok engellıyor zenonlar fazla göstermıyor orjınal olmadıgı ıcın fln dıyor kendısı tamırcıde iyi bılıyor ama ne bıleyım cok hos duruyor yaaa ozellıkle sıslerde 7/24 sısler acık gezdıgım ıcın :D

Corsa D'ciler yardım ederse sevinirim. Bu parça nedir anlayamadım bir türlü torpidodan çıktı
2vsgqhj.jpg

2ni7b52.jpg

Ali abi şu perde işine bende katılabilirmiyim?

Muhtemelen bunun markası da BOD. Çünkü kendi sitelerinde patentin kendilerinde olduğunu yazmışlar. Batkan oto dizayn;

http://www.otoperde.com/tr/index.php?page=kontak

olabilir tabii ama daha ucuza satmaları ilginç. izmir den üyemiz varsa gidip bakabilir belki

buyrun arkadaşlar yardımcı olmaya hazırım

yüksel kardeşim nasılsın seni gören cennetlik mesajıma burda hemen cevap verdiğin için teşekkürler

yukarda ki linkte ki yer corsa c için perde yapıyormuş galiba görüşme sansın var mı acabaa???

ege kardeşim katılırsın tabii ki de ama ilk önce nerden alınacağını bulomak lazım zaten kesinlik kazandığı zaman liste yaparızz burdaa

yüksel kardeşim nasılsın seni gören cennetlik mesajıma burda hemen cevap verdiğin için teşekkürler

yukarda ki linkte ki yer corsa c için perde yapıyormuş galiba görüşme sansın var mı acabaa???
yarın ilk iş görüşeyim gerekirse yerlerinede giderim problem yok.

Corsa D'ciler yardım ederse sevinirim. Bu parça nedir anlayamadım bir türlü torpidodan çıktı
2vsgqhj.jpg

2ni7b52.jpg

Ali abi şu perde işine bende katılabilirmiyim?
ege arka koltukların altına bak diz hizasına 2 tarafta ayrı demir görüceksin o plastik şeyi oraya oturt sorunun cevabını alıcaksın çünkü her 8-9 kişi arabaya bindiğinde o sorunun cevabını bizzat yaşıyorum:D

bu arada arkadaşlar sahibindende bir ilan var fk coilover die anladıgım kadarıyla opelimden birinin ilanı taner erbay diye hem corsa d hem corsa c için AK street---yol versiyonu coilover getirmekte 30-70mm arasında aracı alçaltma ve orjinale göre amortisörlerde sertlik ayarı var ben ve ali bu ilanla ilgileniyoruz varsa başka almak isteyen araç toplu alım yapalım sizin düşünceniz nedir??

Geri