CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla bana 2 türlüde uyar her zaman yeterki daha çok corsa cı buluşalım tanışalım sohbet edelim bilgi paylaşalım burdan hergün görüyoruzki ihtiyacımız olan bu...

corsa team şıkır şıkır yaza hazırlanıyor. perdeler, chıpler, jantlar, lastikler..
benim anfi ve comp. da yolda bugun teslim alıcam umarım.
haftaya montajı yaptırabilirsem sonra "sıla" yan koltukta. oluruna bırak her neyse geçer.....:)

http://urun.gittigidiyor.com/APP-PLAKA-OMUR-BOYU-GARANTI-ALMAN-FRANSIZ-KALIN-KARE_W0QQidZZ37467217

bu plaka işine ne diyorsunuz. app olmasın orjınali mi boyatayım. iyice silindi..
fransız stili çok hoşuma gidiyor.

hiçuğraşma hafifçe kalınlaştır birde kenarlarında ki siyah kısmları sildir tamamdır

5 saattir araçla haşır neşirdim

kışlık lastikler çıkartıldı yerine yazlıklar takıldı
araba iç dış yıkandı zam gelmiş yıkamaya
farlar matlaşmıştı su zımparası ile zımparalandı ve sonra da vernik atıldı sıfır gibi oldu
corsa team stıcker işini haftaya bıraktımmm

Bende yine sabahtan beri arabayla uğraşıyorum :) Bagaj aydınlatması sorununa da çözüm buldum... 1.5 metreye yakın silikonlu beyaz LED aldım arkayı aydınlatacağım onun bi kısmıyla :) En çok uğraştıran da pandizot ve döşemesi oldu :)

Fevzi işlemler bitti mi ???

şe ledli bagaj aydınlatması nasıl oldu inşallah apaçi bişey olmamıştırr

fotolar ve video da bekleriz artıkk

DSC_0641.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 968x648 VE 96KB.
DSC_0650.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 968x648 VE 105KB.
DSC_0654.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 968x648 VE 117KB.
DSC_0660.jpg

merhabalar bir haftadır taşınmakla uğraşıyordum buralardan uzak kaldım herkese iyi geceler ...

Fevzi işlemler bitti mi ???

şe ledli bagaj aydınlatması nasıl oldu inşallah apaçi bişey olmamıştırr

fotolar ve video da bekleriz artıkk

Yok abi sadece pandizota dizme işiyle ufak tefek lehimleri yaptım. Daha bağlantıları yapmadım. Gece gece kaç cm yapsamki, nasıl aydınlatsam diye uğraşırken sigortasını attırdım sanırım :) Bidaha ışık alamadım bagajdan.. :D :D

aman dikkat et arabayı ykarsınnn

elimizde kalcak ama ne zaman dur bakalım

Geri