CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aradım Fevzi elemanın ismi Volkan bey ..Bu işlerle ilgilenen personel ...
Vır vır konuştuk epey yaw..Ya mesaj atmıştınız zaten dedi Bende bizim forumda Fevzi var bi durmadı dedim... :D
Elemana posta attım sınıfın ve zamanının en çok satan arabasına bu zamana kadar nasıl perde yapmazsınız dedim..Haklısınız dedi Corsa D bile o kadar yok dedi..
Neyse HB'ye güncelleme gönderilmiş 2 adet 1i yayınlanmış diğeride salı günü yayınlanacak dedi iki aracım yayınlanmadı bunlardan biri CORSA C dedi..
Fiyat için bu 15 nisana kadar kampanya 25 tl lik zararı HB ile paylaşıyoruz...dedi
ister 3-5 ister 9-10 sizede aynı fiyattan veririm ama kargoya karışmam dedi bu yüzden HB sizin için daha avantajlı dedi kargo durumunu bilmiyorum ama (100 tl üstü bedava diye biliyorum olmadı çorap mendil alıp 100 tl ye tamamlarız niye kargo parası verelim)
Haftaya bugün tekrar arıyacağım Hb den bişey çıkmazsa isim verip indirimli fiyattan alabileceğiz yalnız isimlerimizi bildirmemiz gerekecek o zaman...

Günaydn abi. Canlı irtibat lazım :) Gittigdiyorda mesajlar okunur o yüzden satıcıların gittigidiyor dışında irtibatları normalde yasaktı. Başka site yada telefon numarası verme gibi bişey yapmaları yasak aslında.

telefon numarasını kelimelerin arasına gizlediğin zaman babalar gibi oluyo :D

Bu arada elaman Corsa C 5 parça diye özellikle belirtti hem başlatık satmaya satın alanlar var dedi..
.. Kim onlar çıksın ortaya
:D
şimdi önümüzdeki Salıyı yada Cts yi bekliyoruz ...HB için (Özet)
olmazsa (kendimiz liste yapacak-Listedekiler ucuz alacak ancak kargo bize girecek)

Bu arada elaman Corsa C 5 parça diye özellikle belirtti hem başlatık satmaya satın alanlar var dedi..
.. Kim onlar çıksın ortaya
:D
şimdi önümüzdeki Salıyı yada Cts yi bekliyoruz ...HB için (Özet)
olmazsa (kendimiz liste yapacak-Listedekiler ucuz alacak ancak kargo bize girecek)

Hadi bakalım hayırlısı saol abi beni neden suçluyosun ya :D Biz mesajla indirim de istedik kaç parça olduğunu da sorduk ilgili onun için özellikle belirtmiştir bence :)

Bize 10 taneye kadar %10 ve 20 ye kadar %20 indirim uygulanabileceği söylendi :)

Buyrun 98 tl lik bod perdeyi sipariş eder gibi adımları ilerlettim ve kargo fiyatı :)

dfffsdf.jpg

Kampanya 15 Nisana kadar her türlü hallederiz o zamana kadar ancak HB nin kargo parası ile Bodun kargo parası aynı olmaz diye tahmin ediyorum niye fazla ödeyelim değilmi 3 5 farketmez

Abi internetten bi yerde okumuştum BOD dan almışlar 20 tl kargo parası ödemişler. 5 TL hepsiburada her zaman bize daha avantajlı düşüyor. Akşam Hepsiburadaya BOD perde içinde mesaj attım. Sizde atın daha fazla mesaj gitsin de ilgilensinler :) mesajlara en erken 4-5 günde cevap veriyolar. Hatta çoğu mesajınız cevapsız kalıyor.

Geri