CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Jant karbon kaplama süper bişey :) Ali abi senin karbon göğüs kaplama da böyle bişey demekki :)

evet gerçekten güzel oldu

http://www.facebook.com/video/video.php?v=173681766017530&oid=115394945151407&comments

sahıbınden de kı ılan numarasını yazarmısın nekadar ıstıyor bende bır ıncelıyım bende talıp olabılırım.

bu aradığınız ürünü forumdan taner erbay satıyor burdan birebir de ulşabilirsinizz

corsa opc paketı dun buldum tam takım bes mılyara cıkıyor boya montaj ıcınde dıreksyonu dahıl aynalar hepsı ıcınde almanyadan kuzene haber verdım arastıracak bakalım nekadara bulcaz orda

corsa opc paketı dun buldum tam takım bes mılyara cıkıyor boya montaj ıcınde dıreksyonu dahıl aynalar hepsı ıcınde almanyadan kuzene haber verdım arastıracak bakalım nekadara bulcaz orda

aracın havasını değişitirecek o kesinn bu takım fiber mi yoksa orjinal mi????

bu arada istanbul buluşması için artık konuşma zamanı geliiyoor tarih ne zaman olsun nereler de neler yapalım ama değişik bişeyler olsun ve bu buluma için uğraşacak gidilecek yerlerle görüşüp plan hazırlayacak bir arkadaşımız lazımmm eve önerileri görelimmm

plastık fiber degil orjınal evet bulusma ıslerıne bı el atalım artık bı paıntball turnuvası duzenleyelım derım ben bıde yemek yaparız uzerıne evet herkes bı teklıf versın

pazar günü mangal keyfi hatta bu mangal yerinin yakınında paintball olayı da varsa güzel olur hem temiz hava hem mangal hemde doğa yürüyüşü ve en gzelide şehrin keşmekeşinden kurtlunur

Durl geçen yapılan buluma cumartesi olmuştu ve gelemeyen arkadaşların çoğu cumartesi olduğu için buluşmaya katılamamışlardı

bu sefer pazar deneyelim sende müsait bir pazar ayarla tarih o zaman olsunn ama hemen bu hafta sonu da olmasın :)

elımden gelenı yaparım ama pazar gunlerı cok yogun calısıyorum gıda sektoru oldugu ıcın

Geri