CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
önümüzdeki hafta olmassa sevinirim ki bende katılabiliyim:D:D:D valla süper olur ama katılım lütfen fazla olsun bu sefer çnk geçen sefer gelcem diyipte gelmiyenler çoktu ama iii olur corsa cılar çıkartma yapsınlar:D

benim aklımdan geçen tarih 17 nisan gibi ama ayarlamalr size ait nereler gidilecek neler yapılaca bir düzen lazım bu işi yapaca birileri lazımm

Vee sonunda tamamen piano black ön konsol :D
1671a1u.jpg

eyvahhh şimdi konsolun her yeri toz oalcak sonra parmak izi uğraş durrr :)

şimdi olduuu

bu arada havalandırmaların iç halkalarını gir turuncu kırmız beyaz gibi reknlerden yaparsan biraz renk katmış olursun

Eee gülü seven dikenine katlanır artık toz u görmicez :) . Ali abi o işleri ben pek beceremiyorum. Elimde kalır die de korkuyorum bir yandan. Bi yardım eden olsa uğraşırım da bulmak zor. Yoksa ben de değiştirmek istiyorum renkleri

selamlar arkadaşlar ben izmirden emrah aracımı yeni aldım daha öncesinde corsam vardı 1.4 confort tekkapı onu satmak zorunda kalmıştım sonrasında 1.5 sene accent gls otm ve sonrası 2004 dizel eastronic corsa ile aranızda bulunmaktayım inşallah güzel dostlar edineceğim ve bilgi sahibi tarafınızdan olacağım kayıt öncesi baya takip ettim ve hepiniz seviyeli ve samimi insanlarsınız herkeze kocaman bir merhaba ;)

selamlar arkadaşlar ben izmirden emrah aracımı yeni aldım daha öncesinde corsam vardı 1.4 confort tekkapı onu satmak zorunda kalmıştım sonrasında 1.5 sene accent gls otm ve sonrası 2004 dizel eastronic corsa ile aranızda bulunmaktayım inşallah güzel dostlar edineceğim ve bilgi sahibi tarafınızdan olacağım kayıt öncesi baya takip ettim ve hepiniz seviyeli ve samimi insanlarsınız herkeze kocaman bir merhaba ;)

hoşgeldiniz emrah bey. keyifli forumlar diliyorum :)

teşekkürler yavuz bey hepberaber inşallah:D

emrah hoşgeldinnn corsanı ne kadara mal ettin kaç bnde easytronik ile aran nasıl bir kaç resim eklersin :)

bu ne ciddiyet kardeşim

emrah bu arada imzamdan corsa team sosyal grubuna da ye olabilirsin

buluşmalarda daha çabuk corsacılara ulaşıyoruz böylelikle

Geri