CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya maliyet sana kalmış birşey Sadece jant fiyatına aldanmamak lazım göbek kapağı tamammı (tanesi 35-40 arası)
Bijon kapakları tamam mı 16 adet (tanesi 6 tl serviste heryerdede bulamıyorsun)
öte yadan lastik
Orjiinal ebat takarsan az üretilen bir kalıp olduğundan biraz tuzlu
uzakdoğulular tanesi 100 den başlar ama iyi birşey almak istersen Michelin,Conti yada Bridgeston toplamda (4 adet)800 TL masrafı var..

Kerem yeni yayınlandı ilan oda kampanyaya dahil olacaktır...
Bu arada sessiz ve derinden takip ediyorsun ..Memlekette Corsa parçası bırakmadın :D Projeler ne durumda

Katılıyorum :)

Düşsüm bakalım fiyatı almaya çalışırız inş. Daha tam kararlı değilim ama :D

Kerem yeni yayınlandı ilan oda kampanyaya dahil olacaktır...
Bu arada sessiz ve derinden takip ediyorsun ..Memlekette Corsa parçası bırakmadın :D Projeler ne durumda

;) Bazı toplu alımlarımız oldu...

GM Kol Dayama, CD30 MP3 Çalar, Cruise Control, Deri Direksiyon Simidi, DEPO Ön Sis Farları, gibi eklemeler yaptık.

Bu aralar havalandırma ızgaralarını, kapı kollarını değiştirme ve bulduğum direksiyondan kumanda düğmelerini entegre ettirmeye uğraşıyorum.

Benim işim daha çok arabanın içi ve konforuyla alakalı, sağolsun Vladimirden teknik destek almaya çalışıyorum, ama İstanbulda aracı kurcalayacak usta bulmak çok zor, kime gitsek, olmaz, yapılmaz, edilmez, e yapan nasıl yapmış o zaman?

http://www.corsa-c.co.uk/forum/showthread.php?247333-Adding-Steering-Wheel-Controls

Velhasıl İstanbulda bu işten anlayan birilerini bulma derdindeyim.

Son düzenleme:
arkadaşlar bayağı muhabbet geçmiş. :) saolun.
ben tesadüfen gördüm fotolarına felan bakıp düşünürken corsa teame hiç girmedim.
pm attım. yakından foto istedim. latikler işe yaramaz sert ama eskitir yenisini alırız.
problem yoksa alıp geçecem. hayırlısı olsun bakalım.

Bu antalya pazarlık ve kargo avantajın olur
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2770629/detay?

abi bunda 2 şer tane. sol tarafa ayrı sağ tarafa ayrı taksak bayağı şekilli olur. 2 model jantımız olur. birisi 16 galiba birazda eğri durur:)

Son düzenleme:
Geri