CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
;) Bazı toplu alımlarımız oldu...

GM Kol Dayama, CD30 MP3 Çalar, Cruise Control, Deri Direksiyon Simidi, DEPO Ön Sis Farları, gibi eklemeler yaptık.

Bu aralar havalandırma ızgaralarını, kapı kollarını değiştirme ve bulduğum direksiyondan kumanda düğmelerini entegre ettirmeye uğraşıyorum.

Benim işim daha çok arabanın içi ve konforuyla alakalı, sağolsun Vladimirden teknik destek almaya çalışıyorum, ama İstanbulda aracı kurcalayacak usta bulmak çok zor, kime gitsek, olmaz, yapılmaz, edilmez, e yapan nasıl yapmış o zaman?

http://www.corsa-c.co.uk/forum/showthread.php?247333-Adding-Steering-Wheel-Controls

Velhasıl İstanbulda bu işten anlayan birilerini bulma derdindeyim.

Direksiyonu komple değiştirsen olmuyormu (düğmelisinden alıp) ...Mustafa halleder onuda ...Kendi direksiyonunu değiştirip duruyor.. :)
Bu arada jantları vermeseydin keşke..

arkadaşlar bayağı muhabbet geçmiş. :) saolun.
ben tesadüfen gördüm fotolarına felan bakıp düşünürken corsa teame hiç girmedim.
pm attım. yakından foto istedim. latikler işe yaramaz sert ama eskitir yenisini alırız.
problem yoksa alıp geçecem. hayırlısı olsun bakalım.

Bu antalya pazarlık ve kargo avantajın olur
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2770629/detay?

abi bunda 2 şer tane. sol tarafa ayrı sağ tarafa ayrı taksak bayağı şekilli olur. 2 model jantımız olur. birisi 16 galiba birazda eğri durur:)
E eleman yazmış takım yaparım diye aç bir görüş olmazsa...
(Bu arada banada pirelli gelmişti direk attım gitti)

Direksiyonu komple değiştirsen olmuyormu (düğmelisinden alıp) ...Mustafa halleder onuda ...Kendi direksiyonunu değiştirip duruyor.. :)
Bu arada jantları vermeseydin keşke..

Sıfır deri direksiyonu verip üzerine 250-300 vermek icime sinmiyor.

15 Jantlar benim konforu bitirdi. Tahminim lastiklerde is yoktu.

Su an Astra için üretilmiş 14'' orjinal GM Çelik Jantlar kullanıyorum Conti lastiklerle ve memnunum konforundan.

Sıfır deri direksiyonu verip üzerine 250-300 vermek icime sinmiyor.

15 Jantlar benim konforu bitirdi. Tahminim lastiklerde is yoktu.

Su an Astra için üretilmiş 14'' orjinal GM Çelik Jantlar kullanıyorum Conti lastiklerle ve memnunum konforundan.

Bence sen Kumhoya aldandın...Neyse 14 en rahat ebat ...
üste o kadar para değildir ya 100-150 ye vermiyorlarmı takasta..

Bence sen Kumhoya aldandın...Neyse 14 en rahat ebat ...
üste o kadar para değildir ya 100-150 ye vermiyorlarmı takasta..

Kumholar yaktı bizi doğrudur. Ama bir de benim aldığım jant dışa dönük ve
gerçekten çok çiziliyordu. Neyse olan oldu :)

Dediğin gibi 14 en rahat ebat...

Takas imkanını hiç denemedim, bakalım denk gelirse olabilir. Genelde sen teklif ettiğinde istenilen rakamlar uçuk oluyor.

Yine de eldeki imkanları zorlamak istiyorum öncelikle, beceremez isem alırım kendinden kontrollüsünü.

Dediğim gibi sadece konfora yönelik çalışıyorum.

Şöyle bir parça buldum yağmur ve far sensörü bir arada, bir ara sanki sahibinden de de görmüştüm, ama kayboldu sonra, bulursam bunları taktırırım.

http://cgi.ebay.de/Regen-sensor-Lic...4593?pt=Autoteile_Zubehör&hash=item27b6ca2111

emre g nin corsa d enjoy jantları alınır 650 tl ye bırakıodu en son corsa yı aldıgında üzerinde o jantlarla geldi ona bir nebze inebilirmi fiyattan bilmem ama jant lastik 650 tl ii fiyat bence ben çok uzun süre araştırdım çok ii fiyata cosmo jantlarımı aldım sürekli tetikte olmak lazım bence corsa d enjoy jantı en fazla 400-450 arası eder eğer lastikle alıncaksa 650-700 lastiklein durumuna göre verilir corsa d jantlarının pahalı olmasına gelince corsa d hem yeni model hem de corsa c türkiyede hem sayı olarak hemde yedek parça ve yan sanayi parça olarak bolca parçası bulunan bir araç corsa d henüz o bolluga sahip değil

corsa den enjoy evet ederi odur 15lik bulunan ve enjoy paket te gelen jantlar oldugundan normal fiyatları ancak corsa d cosmo jantları serviste teki sadece 740 tl ve bu jantlar ya cosmo paketle gelmekte yada 111 inci yıl ve enjoy larda opsiyon la alınabiliyor ayrıca 16 inç olması ve görsel oalrak yakışması bir çok kullanıcıyı bu janttan ayırmıyor dolayısıyla az bulunan bir jant satılıkta

Sen ekranı falan nasıl bağladın bildiğim kadarıyla bizdeki TID altyapısı 12 pinliye göre cd30mp3e geçtiğine göre sen 32 pinliye çevirmişsindir..
bunu yapmışsan direksiyon kontrolünü havada karada yaparsın..

emre g nin corsa d enjoy jantları alınır 650 tl ye bırakıodu en son corsa yı aldıgında üzerinde o jantlarla geldi ona bir nebze inebilirmi fiyattan bilmem ama jant lastik 650 tl ii fiyat bence ben çok uzun süre araştırdım çok ii fiyata cosmo jantlarımı aldım sürekli tetikte olmak lazım bence corsa d enjoy jantı en fazla 400-450 arası eder eğer lastikle alıncaksa 650-700 lastiklein durumuna göre verilir corsa d jantlarının pahalı olmasına gelince corsa d hem yeni model hem de corsa c türkiyede hem sayı olarak hemde yedek parça ve yan sanayi parça olarak bolca parçası bulunan bir araç corsa d henüz o bolluga sahip değil

corsa den enjoy evet ederi odur 15lik bulunan ve enjoy paket te gelen jantlar oldugundan normal fiyatları ancak corsa d cosmo jantları serviste teki sadece 740 tl ve bu jantlar ya cosmo paketle gelmekte yada 111 inci yıl ve enjoy larda opsiyon la alınabiliyor ayrıca 16 inç olması ve görsel oalrak yakışması bir çok kullanıcıyı bu janttan ayırmıyor dolayısıyla az bulunan bir jant satılıkta
Corsa C jantı bulmak daha zor... Corsa D C kadar satışta başarılı olamadı...Bunun etkisi elbette var...

Geri