CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sen yolla ali yle bana biz aktive ederiz :D
şaka bi yana ben sana bugün söledim sac jant konusunda çekinme her zaman isteyebilirsin teklifim hala geçerli

ben sac jant ve lastik takım olarak satın alıyım dıyorum. kışın 4 lastik takıyorum zaten michelin alpin a3 kış lastığıı.. onları senede sok tak 100 lira vereceğim her zaman 100 lira ya sac jant alıp onlara lastikleri geçiririm daha iyi. tabii sac jant - lastik takımı bulursam o çok daha iyi :)

ihtiyacın oldugu her zaman isteyebilirsin benden melih haberin olsunda zaten her gün karşılaşıyoruz hiç çekinme nasıl olsa kenarda duruyorlar kullanmıcam bir süre istedigin kadar kullanabilirsin

seninkiler 15 di değilmi. ben 14 lastik arama çalışmalarını hızlandırayım da. malum 14 jant lastikle 800 km yol yapıyorum 1 depo ile :)

ali de 14 te 15 te sac var lastikli onada sor bende orjinlar duruyor ali nin depoda 185-70-14 önler goodyear gt2 arkalar p6000 pirelli istedigin zaman söle benimkileri almak istersen ben uzun bir süre takmam onları seninde işini görcek derece şuan boşuna para verme

yani satarken bıseyler almak zorunda kalıcam mecbur zaten de haberleşırız ya denk gelırız gene okulda :)

melih senin arabada ne modlar vardı
başka bir 1.7dti la denemek istermisin aracını diğer corsa:
büyütülmüi turbo megane turbosu :D
yazılım
kat iptali ve komple egzoz sanırım işlenmiş emme manifold da var
blow off
ve kaçıran bir debriyaj denemek istersen söyle ayarlıyım...

yok istemem. bende bişey yok cunku. emme de oynama var. yazılım var. hava filtresi 1 haftalık :P .. turbo palini buyutmeden denemeye gerek yok. benim debriyaj da kaçırıyor. 4. viteste tam gaz da 3-4 bın aralığını tırmanıp geri dusuyor ama her zaman yapmıyor anlamadım bende :) ama denemeye gerek yok. turbo faktoru var karşı da. ki bende kat iptali bile yok.

sana şöyle diyim manuel civic 2011 model denemde 50-60 başladıgında 120 ye kadar kafa önde sonra civic geçiyor kalkıştada tabiki corsa geçiyorda bekledigimden kötü bir sonuç çıktı sen bir karşılaştır buna göre öle deniyelim karar ver:D

Geri