CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
videoyu da ekliyorum az sonra. ama başarılı bir video değil şimdiden söyleyeyim

bence çok güzel olmuş o arka da duran hoparlörleri sabitledinizmi oraya subwoofer ın ve sistemin bass ayar ve volume dügmesi ayrı olması lazım onu nerey aktardınız???

sana şöyle diyim manuel civic 2011 model denemde 50-60 başladıgında 120 ye kadar kafa önde sonra civic geçiyor kalkıştada tabiki corsa geçiyorda bekledigimden kötü bir sonuç çıktı sen bir karşılaştır buna göre öle deniyelim karar ver:D
civic alabilir :) bilmiyorum ya 14 jantlar kurtarabılır benı karşı da jant lastık varsa.

cızırtı olmuyo yada varsada ben dikkat etmedim.
bass ayarı subın arkasında. power ve ses açma düğmesini de el freninin altına kadar getirdim. elimin altında yani videoda var ama nasıl eklicez videoyu?

bence çok pratik ve güzel olmuş video da koyarsanız iyi olur performansını merak ettim özellikle bass ın bagajdaki verimini güm güm yapmıyor tatlı tatlı ses veriyorsa bence tadında olmuştur

güm güm yok maalese. ama bence tadında. zaten ben genelde radyo dinliyorum. mp3 falan attım ama çalmıyorum hiç. şu an sadece navi açıkken yol tarifi sesi geliyo. sağda kal 100 mt sonra sola dön vs :)

Geri