CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Babanı nasıl ikna ettin :)

Abi normalde 10 TL lik bişey alacak olsam kızar ama anlayamıyorum valla nasıl oluyor. Mesela 3 hafta önce de 120 TL lik gündüz farı malzemeleri sipariş ettim ses çıkarmadı. Şimdi yine 120 ye yaklaşacak.

Başta napacan gereksiz arabanın heryeri delinecek falan dedi. Yok dedim delinmiyor klipsli.Hemde film gibi değil istediğin zaman sökersin dedim. 1-2 bişeyler saydım razı oldu hemen :) Yeter diyo çok fazla masraf yaptın. Tmm dedim az kaldı 1-2 bişey daha sonra alınacak bişey kalmıyor :) Oldu diyor 1-2 şey daha varmış :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77864

corsacılaarr evet ne diyorsunuz şimdi bu ürüne:)
o kadar arandı edildi sonunda sorunsuz getirdim:].
fake ilanlar fake fotoğraflar dolanıyordu piyasada(olmadıgı halde varmış gibi) ama artık mevcut elimde bütün hepsi:D,
kendi fotoğraflarını çekemedim telefonum serviste oldugu için salı günü alıcam ilk işim fotoları yüklemek olacak:D

evettt arkadaşlar geçen gelen ürünlerde sıkıntı vardı satışa sunamamıştım ama bu gelen partideki ürünler sağlam taktık calışması sistemi çok güzel.sahibinden.com ilanını koyuyorum siteden alım yapacak arkadaşlar iş bankası hesabımıza direk havale yaparsa sahibinden kesintisi düşüp 40 tl dir fiyatım..ürünlerde olur yaa sıkıntı çıkarsa diye bir düşünce olmasın garantim içerisinde iade alırız değişimini yaparız;)ürüne uygulanacak işlem pil yatagının yeni kumandaya aktarılması uzaktan kumanda boardunun aktarılması ve metal anahtar kısmının bir anahtarcı tarafından diş açılması gerekmektedir.izmir ve ankarada montaj bizden:)diğer şehirlerdeki anahtarcılarında para bile istememesi gerekiyor en fazla 5 tl yeter:)))
sevgiylee:D
0232 323 44 04
0533 258 54 98

sahibinden.com linki aşağıda-sitenin yüzde 7 kesintisinden dolayı fiyat +4 tl dir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...sa-sustali-anahtara-ceviricisi-46313339/detay

5561.jpg

hadi bakalımm

bugün durulla buluştuk. ümraniye meydanda birer kahve içtik. sağolsun bana elinde kullanmadığı h7 xenonları vardı onları verdi. tekrardan teşekkürler durul. bakalım yarın açık biryer bulabilirsem montajını yaptıracağım.

bugün durulla buluştuk. ümraniye meydanda birer kahve içtik. sağolsun bana elinde kullanmadığı h7 xenonları vardı onları verdi. tekrardan teşekkürler durul. bakalım yarın açık biryer bulabilirsem montajını yaptıracağım.

bu işte bir yanlışlık var bildiğim kadarıyla durulun doğum günüydü diye biliyordum bennn :)

Geri