CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
17 si için hem hem fikir isek akşama kadar nerelere gidilr neler yapılır fikirleri alalım konuyu açalımm

Hadi istanbullular görelim sizi

Teşekkürler aklımda...

Eibach yayların tam istenildiği gibi düşürmediği yazılmış. Kullananların yorumu nedir?
Eibach'ların tam düşürmediği nerde yazılmış bizimle paylaşabilir misiniz?
Benzinli Eibach'larla aracım;

2lcmxkk.jpg

Selçuk abide paylaşmış teşekkür ederim bizim haricimizde Ali'nin aracına da bakabilirsin muazzam düşmüş onunkide...

biz el oğluyuz bizi çağırmayın tabi :)

olay şöyle gelişti. ben durulu aradım xenonlar için müsaitsen gelip alayım dedim.o da ben de o tarafa gelicem geçerken bırakırım dedi. sonra buluştuk vaktin varsa kahve içelim dedim. kahve içmemiz falan yarım saat anca oturmuşuzdur. o kadar görüştük olay bu melih. vakit olsa planlı olsa kesin çağırırdık.

dün konuştuk durulla. paintbal organizasyonu olabilir diye. kilyos taraflarında bildiği bir yer varmış. hem mangal hem paintball olur aynı anda. var mı başka fikri olan?

kilyos tarafındakilere gittim bende ama kimse paintball sonunda arabasına çamur toz toprak vs içinde grmek istemiyebilir benden demesi:D 17 nisan banada uygundur ziraa bu p.tesi den cuma ya kdr vizelerim var vize sonrası hemen izmire geçicem 2-3 günlügüne

Eibach'ların tam düşürmediği nerde yazılmış bizimle paylaşabilir misiniz?
Benzinli Eibach'larla aracım;

2lcmxkk.jpg

Selçuk abide paylaşmış teşekkür ederim bizim haricimizde Ali'nin aracına da bakabilirsin muazzam düşmüş onunkide...

Aksini idda etmedim ben :) Sadece kullananların yorumunu istedim. Önemli olan canlı örnek. Nette yazana inanmış olsam eibachla ilgilenmezdim zaten..

EDİT: Aslında bişey idda etmek için yazmamıştım ama "
Eibach'ların tam düşürmediği nerde yazılmış bizimle paylaşabilir misiniz?" bu şekilde çıkışınca bulma gereği hissettim. Benim okuduğum konuda 3.5 cmler 2 cm düşürüyor diye yorum yapılmıştı. Onu bulamadım başka bir konudan bunu buldum maksat cevapsız kalmasın ;

http://www.modifiyem.com/forum/f2/eibach-omp-ap-ama-hangisi-16747/index2.html

Mesajlar içinde sadece 1 kişi bunu idda etmiş buda ayrı konu.. Maksat yazılan yeri bulmak.Benim bi iddaam yok araştırmacı konumundayım :)

Anlayamadığım nokta aracı düşürmek için alınan yay aracı neden düşürmesin. Başta bu bana saçma geliyor..Ben bu düşürmeme olayıyla araştırırken karşılaştım. Daha öncesinde böyle bişey aklıma bile gelmemişti. Spor yay alacaksın ama araç düşmeyecek :D Niye alıyorum ozaman ben o yayı :D

O kadar çok memnun olan kişi varken yayın hakkını yememek lazım kardeşm :)

Son düzenleme:
buluşma için teklifler
seçenekleri aşağı doğru devam edelimm

1. Durul: kilyos tarafında paintball ve piknik
2. ..

olay şöyle gelişti. ben durulu aradım xenonlar için müsaitsen gelip alayım dedim.o da ben de o tarafa gelicem geçerken bırakırım dedi. sonra buluştuk vaktin varsa kahve içelim dedim. kahve içmemiz falan yarım saat anca oturmuşuzdur. o kadar görüştük olay bu melih. vakit olsa planlı olsa kesin çağırırdık.
abi şaka yapıyorum yaa :) ama bıdaha kı buluşmaya senin oğlanı da getir. maşallahı var. arabalara heveslendirelim şimdiden

Aksini idda etmedim ben :) Sadece kullananların yorumunu istedim. Önemli olan canlı örnek. Nette yazana inanmış olsam eibachla ilgilenmezdim zaten..

EDİT: Aslında bişey idda etmek için yazmamıştım ama "
Eibach'ların tam düşürmediği nerde yazılmış bizimle paylaşabilir misiniz?" bu şekilde çıkışınca bulma gereği hissettim. Benim okuduğum konuda 3.5 cmler 2 cm düşürüyor diye yorum yapılmıştı. Onu bulamadım başka bir konudan bunu buldum maksat cevapsız kalmasın ;

http://www.modifiyem.com/forum/f2/eibach-omp-ap-ama-hangisi-16747/index2.html

Mesajlar içinde sadece 1 kişi bunu idda etmiş buda ayrı konu.. Maksat yazılan yeri bulmak.Benim bi iddaam yok araştırmacı konumundayım :)

Anlayamadığım nokta aracı düşürmek için alınan yay aracı neden düşürmesin. Başta bu bana saçma geliyor..Ben bu düşürmeme olayıyla araştırırken karşılaştım. Daha öncesinde böyle bişey aklıma bile gelmemişti. Spor yay alacaksın ama araç düşmeyecek :D Niye alıyorum ozaman ben o yayı :D

O kadar çok memnun olan kişi varken yayın hakkını yememek lazım kardeşm :)

yayları sıfır alıp ilk taktığında evt 2 cm düşürüyor olabilir ama yayın tam oturması için 1 aya yakın bir süre istiyor. Mesela benim yeni aldığım astra da ilk geldiğinde leylek gibiydi daha yeni oturdu diyebilirim araç.

Eğer yay almaya niyetin varsa başka marka arama çünkü taktığınla pişmanlığın bir olur. Yükselle görüş elinde yayları 1-2 hafta kullandı yada kullanmadı sana fiyat konusundada yardımcı olur.

yayları sıfır alıp ilk taktığında evt 2 cm düşürüyor olabilir ama yayın tam oturması için 1 aya yakın bir süre istiyor. Mesela benim yeni aldığım astra da ilk geldiğinde leylek gibiydi daha yeni oturdu diyebilirim araç.

Eğer yay almaya niyetin varsa başka marka arama çünkü taktığınla pişmanlığın bir olur. Yükselle görüş elinde yayları 1-2 hafta kullandı yada kullanmadı sana fiyat konusundada yardımcı olur.

Teşekkür ederim abi.Eibach gerçekten çok övülüyor. Benimde tercihim eibach olacak olmalı sanırım...Ben arkalardan daha çok şikayetçiyim. Önler ideal aslında..Yükselle anlaşabilirsek neden olmasın :) :)

Geri