CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hepsiburada ki siparişimizde ki bod perde tedarik aşamasındaymış ama ayak dayama kargoya hazır diğer ürünü bekliyorrr

Oho beyler geç kalmışsınız benim Perde bugün öğlen kargoya verildi bile...Yarın gelir sanırım

bu 17 sinde ki buluşma ile yavuz geemem diyor ailevi nedenlerden dolayı istanbul dışına çıkması gerekiyor muş tarih ve fikirleri bekliyorummm

Oho beyler geç kalmışsınız benim Perde bugün öğlen kargoya verildi bile...Yarın gelir sanırım

cuma siparişi verdin yarın elinde olursa bizimkilerde yarın yada çarşamba kargolanır en geç perşembe elimizde olurrr

gelir gelmez fotoları bekliyoruzzz

cuma siparişi verdin yarın elinde olursa bizimkilerde yarın yada çarşamba kargolanır en geç perşembe elimizde olurrr

gelir gelmez fotoları bekliyoruzzz

O kadar tantanasını yaptık bir sen birde ben sipariş verdik galiba :) ha Tolgada şehirdışında haftasonu alacak seninkin göreyim madem dedi :) Ha birde fevzi aldı diye biliyorum..Gerçi Corsa C en çok satan perdeler arasına girmiş ama millet belkide yazmadı buraya :D

O kadar tantanasını yaptık bir sen birde ben sipariş verdik galiba :) ha Tolgada şehirdışında haftasonu alacak seninkin göreyim madem dedi :) Ha birde fevzi aldı diye biliyorum..Gerçi Corsa C en çok satan perdeler arasına girmiş ama millet belkide yazmadı buraya :D

Kaç ay öncesinde mesaj atmıştım üretmiyolardı. Biz sebep olduk üretilmesine :D

başka sipariş veren var mı?????

ama hb den bu şekilde olması dah iyi oldu yoksa burda 10 kişi topla uğraş böylesi daha temiz olduuu

Geri