CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kendimiz bi bakalım dedik ama dediğim gibi zarar veririz diye zorlamadık çok fazla. neyse bi anahtarcıya rica edicez artık.

Bir şey sorucam ben plakanın çevresindeki plastiği atıp direk plakayı yapıştırmak istiyorum. Bikaç tanıdığım direk sökmemi ve çift taraflı bantla yapıştırmamı bunun yeterli olacağını söyledi. Sizce yeterli olur mu yoksa başka bir şeyle de yapıştırmak gerekir mi? Şimdi bi de yolda falan düşer tekrar plaka çıkartmakla uğraşmak istemiyorum :)

Bir şey sorucam ben plakanın çevresindeki plastiği atıp direk plakayı yapıştırmak istiyorum. Bikaç tanıdığım direk sökmemi ve çift taraflı bantla yapıştırmamı bunun yeterli olacağını söyledi. Sizce yeterli olur mu yoksa başka bir şeyle de yapıştırmak gerekir mi? Şimdi bi de yolda falan düşer tekrar plaka çıkartmakla uğraşmak istemiyorum :)

ben de haftasonu plakalık aldım. ilk sorduğum yerdeki eleman gel kuru bi günden çift taraflı bantla yapıştıralım dedi. oluyomuş ama benim içime sinmediği için plakalık alıp taktım.
hatta kayınbiraderim de yaptı. düşmüyo ama benim içime sinmiyor nedense.

benim plaka çift taraflı bant ve siyah silikonla yapıştırıldı.
2 sene oldu her yıkamada yoklarım milim kımıldamıyor. üstünden 2 kış geçti.
olayın diğer açısı : ben plakayı söküp fransız stili ile yazdırayım diyorum, nasıl sökeceğim bilmiyorum :)
öyle duruyor.

Geri