CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Burak forumdan aldığım hava ızgaralarını dün zımparalayıp astarladım, bugün boya ve vernik atıp, müsait bir zamanda montajını yapmayı planlıyorum. Enjoy göstergesindeki renk ile aynı renge boyayacağım, şöyle bir baktım kibar durdu gerçekten.

Bu arada krom kapı kolu (Cosmo) arıyorum, yoksa niyeti bozup kapı kollarını söküp boyayacağım sanırım.

Direksiyondan kumanda yatıyor, Vladimirin bir ara İstanbula gelme durumu varmış, denk gelebilirsek onunla bir bakmak istiyorum.
Teybinde aynı renk ise güzel duracaktır..
Krom kapı kolu Yüksel de vardı daha takmamış sanırım sor satıyorsa al..

Evet Perde geldi beyler malzeme gayet kaliteli 5 parça perde 6 adet sekman (camı tutturmak için)
Arka cama sekman yokmuş direk takacağız..

evet forumdan ilk alan sen oldun kaptan hayırlı olsunn
bizim ki de 2 güne kadar gelirr

ilk deneme başarısız oldu. gittiğimiz anahtarcı anahtarı açtı. anahtar da kapıları açtı ama kontağı çeviremedik bir türlü. bakalım iş çıkışı başka bir anahtarcıya gideceğim. inşallah o yapabilir. chipi sustalıya aktarmamıştık. kontağın dönmemesi bundan olabilir mi?

eyvahhh gittti artık imbolizerde bozulmuştur yakında motor da bloke olurr hayatta çalıştıramazsın aracı bittin sen

şaka bir yana vardır bir püf noktasııı

Keremde bizim Tolga gibi beni bekliyor... :D Kobay yaptınız beni..
Malzeme kaliteli içiniz rahat olsun dışarda yaptırsanız bu kadar kaliteli olmaz hatta..
Büyük ince bir koliye koymuşlar millet yazı tahtası zannetti perde dedim kimse inanmadı..Senin arabayı tümden örter bu kolinin içindeki dediler hatta :D
Açınca inandılar...

merakla bkliyoruzz bakalım akşama resimleri eklersen süper olacakkk

eyvah eyvahhh çok byük bir yanlış yaptımmm

corsa team sosyal grubunda toplu mesaj kısmı var mı diye bakarken yanlışlıkla tüm üyeleri sildim galibaaaa nasıl düzeltecez bakalımmm

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

gule gule kullanin. hic bisey camfilminin yerini tutmaz sonucta bu arkada oturan insan camdan disari bakmak istediginde uzun sure goz bozar mide bulandirir ancak polislere bire bir. hadi buna laf etsinler

Agalar arka perde tam oturmadı üstten boşluk kaldı ama belli olmuyor içinde HB deki resimlerin olduğu bir kağıt çıktı burada tam oturmuş ama bu resimde 3.stop lambası yok.
3.stop lambası olmayan corsada bilmiyorum oda ayrı mevzu..
üstten 1 parmak boşluk kaldı ama çok belli olmuyor...
Bu arada yan camlarda o tırnakların dik tarafa geleni takamadım...Uğraşmadım uğraşmak gerekecek %100 oturmuyor biraz boşluk var ama dışarıdan da filmli gözüküyor..
Kelebekler tam oturdu...
OA_655049.jpg

Geri