CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gule gule kullanin. hic bisey camfilminin yerini tutmaz sonucta bu arkada oturan insan camdan disari bakmak istediginde uzun sure goz bozar mide bulandirir ancak polislere bire bir. hadi buna laf etsinler
Sağol teşekkürler melih
amaç gölge etsin araç içi ısınmasın

kaptan güle gle kullan

bu sosyak grup işine br çözüm bulnak lazım modlara mesaj attım bakalım ne olacak

Agalar arka perde tam oturmadı üstten boşluk kaldı ama belli olmuyor içinde HB deki resimlerin olduğu bir kağıt çıktı burada tam oturmuş ama bu resimde 3.stop lambası yok.
3.stop lambası olmayan corsada bilmiyorum oda ayrı mevzu..
üstten 1 parmak boşluk kaldı ama çok belli olmuyor...
Bu arada yan camlarda o tırnakların dik tarafa geleni takamadım...Uğraşmadım uğraşmak gerekecek %100 oturmuyor biraz boşluk var ama dışarıdan da filmli gözüküyor..
Kelebekler tam oturdu...
OA_655049.jpg

Abi hayırlı olsun.Bagaj kapağında belirttiğin yer tam olarak neresi resimlerde göremedim onu...Zaten bu corsa c bagaj kapağı değil..Panelvan tarzı bir araç gibi. Birde bagaj camı için boşluk kalsa bile kenarları koyu siyah olduğu için belli olmayacaktır. Anca o boşluk içerden belli olur. Yanılıyormuyum ?

Abi hayırlı olsun.Bagaj kapağında belirttiğin yer tam olarak neresi resimlerde göremedim onu...Zaten bu corsa c bagaj kapağı değil..Panelvan tarzı bir araç gibi. Birde bagaj camı için boşluk kalsa bile kenarları koyu siyah olduğu için belli olmayacaktır. Anca o boşluk içerden belli olur. Yanılıyormuyum ?

Stop lambasına dikkatli bakarsan anlarsın Lambanın ortasından geçiyor...1 2 parmak boşluk var Resimdeki araç broşürdede var corsa olmadığı konusunda haklı olabilirsin fiesta falanmı acaba
picture.php

Perdenin içinde kelebeklerde var ön camlarda varmı peki?

Perdenin içinde kelebeklerde var ön camlarda varmı peki?

toplam 5 parça arka camlar arka kelebekler ve bagaj yani ön taraf yokk

kutu içeriğide 5 perde ve 6 klips ten oluşuyormuşş bu klipsler de kapılar içinmiş diğerleri için klips gerekmiyormuş galibaaa

Stop lambasına dikkatli bakarsan anlarsın Lambanın ortasından geçiyor...1 2 parmak boşluk var Resimdeki araç broşürdede var corsa olmadığı konusunda haklı olabilirsin fiesta falanmı acaba
picture.php

Orta stop lambası sökülse perde takılsa oda üzerine geçirilse olmaz mı acaba ? Anladığım kadarıyla çerçeve kısmı stoptan dolayı hafiften esnedi bu yüzden boşluk oluştu herhalde ? Görüntü çıplak gözle iyi oldu mu ? Fotoğraflar önemli değil önemli olan gerçek görüntü :)

Hayırlı olsun temmennileri için sağolun arkadaşlar atlamışım kusura bakmayın..
Dış görüntü iyi...İçtense idare eder...Birde yan camların dik kısmındaki klipsleri oturtamadım sakin kafayla artık...
picture.php

Kaptan memnunsun yanii

arkada oturanlar dışarıyı biraz sineklik arkasından bakacakkk gibi

Geri